Inca un furnizor polonez

cristinaf

Well-Known Member
Inca unul ca sa nu ne plictisim. :tavalit:
http://www.funkie.pl/
Ce mi-a placut la ei e ca au ( sau vor avea la toamna, aici nu prea am inteles cu google traducere) ca noutate in oferta bujori arbustivi la ghiveci. Ma tenteaza mai mult cei la ghiveci, desi daca sunt crescuti in camp si scosi apoi si indesate radacinile in ghiveci e mai rau. Am patit si asta: un ciot de radacina bagat intr-un ghiveci, iar urmarea a fost ca in vara s-a uscat.
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Geodezia, nu se pot vedea poze pe Sunphoto puse prim metoda aceea chiar daca tu le vezi). Doar linkurile merg.
 

monika 82

Well-Known Member
Daca se face comanda , as dori va rog sa particip si eu, au niste hemerocallisi de vis, si nu numai!
Va multumesc!
 

geodezia

Well-Known Member
sunt luate cu pinit de asta ma mir ca nu se vad eu le vad
am pus linkurile sper sa se vada
 

monika 82

Well-Known Member
Nu ma tenteaza funkia.pl , de la primul furnizor m-a tenta niste hemerocallisi, vreo 2 bujori , lupinii sunt foarte ieftini, nalbele , au si crini o, oferta super variata!Poate facem o cda dupa Paste, sau lasam pentru toamna...
 

belisima

Well-Known Member
chiar e frumos, imi plac acesti maci pereni,am unul de 2 ani si nici gand sa faca floare, anul asta l-am mutat, s avedem....
 

LadyBug

Well-Known Member
Si eu as vrea sa facem o comanda acum la ei, dar ei nu accepta paypal, trebuie transfer bancar. Deci trebuie cineva care sa se ocupe si care sa aiba comision bancar mai mic. Transportul au zis ca e aproape 110zl, cand i-am intrebat, dar nu stiu pana la cate kg.
 
Sus