Iazul Meu - Crysti

D

dyayzh

Guest
Foarte frumos amenajat iazul tau. Ideea amenajarii e 100% a ta sau ai avut ajutor specializat?
 

crysti

New Member
este imaginatia mea

dyayzh a spus:
Foarte frumos amenajat iazul tau. Ideea amenajarii e 100% a ta sau ai avut ajutor specializat?
cu putina imaginatie si munca multa poti realiza un iaz apoi totul este palacere si relaxare si sincer cred ca merita
 
A

Anonymous

Guest
Pentru Iazul Tau,Emundin,imi permit sa-ti recomand irisi de apa,sunt galbeni,inalti si subtiri,infloresc in mai si se inmultesc repede,si mai pot sa-ti dau si o mostra!
 
A

Anonymous

Guest
Dac-ai veni in vizita la mine,ai vedea ce "bunaciuni"are iazul meu (doua manechine,sic).Deci,esti usor sub "virf".Intrebare:crocodil este ?
In rest,o saptamina frumoasa. :D
 

emundin

Member
Crocodili nu am inca desi as avea spatiu pentru unul :p vara am libelule, broaste si serpi cat cuprinde acuma sunt ascunsi sub pietre :pSa vad vara asta cum o sa reactioneze cu ratele:p
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ai zis Baneasa ......unde anume exact?Din pura curiozitate.Zona Scolii Americane sau .......ca vad ca esti inconjurat INCA de cimp. :D
 

emundin

Member
In fostul regim protocol de stat unde era si un abator de porci mai exact Muntele Gaina nr 123 :p Te astept in vizita 8)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ahaaaaaaaaaaaaaaaa.......................este si acolo Baneasa intr-adevar :) Multumesc de invitatie.Curind cind se imprimavareaza. :D
 
A

Anonymous

Guest
Emundin,imi retrag oferta de irisi de apa,observ ca ai :rofl: :rofl: :rofl: ,ma bucur ca iti plac!
 

sonia

Member
Emundin despre iazul tau ce sa zic?E mai mult decat un iaz, parerea mea,si e foarte frumos.Ai gasit o alta modalitate de a amenaja spatiul din jurul casei,probabil ai si o pasune pt apa sau peste.Asteptam si alte detalii despre cum l-ai amenajat,costuri etc.Sa-l stapanesti sanatos.
 
Sus