Hibiscusii mei dragi (colectie Cristiana)

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Sunt superbi Cristiana!!! Chiar daca nu ai pretentia ca sunt o colectie sa stii ca ai realizat chiar una reusita! Bravo!
 
D

dyayzh

Guest
E un inceput foarte promitator de colectie. Multa bafta sa o si maresti :wink: :D
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Frumosi hibiliticii! :clap: :clap: :clap:
Sa creasca frumosi, sanatosi si sa te bucure multi ani cu floricelele lor! :marfa:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Bravo Cristiana !!!
Nu stiu daca o colectie de hibi sau de oricare altfel de obiect are un numar definit pentru a fi denumita astfel dar tu chiar ai o colectie.
 

sini

Well-Known Member
Felicitari,Cristiana!
Foarte frumosi hibii tai!Spor la inmultit colectia!
 

Cristiana

Member
Avand in vedere ca pana acum doi ani nu aveam nici un hibi... dar m-am contaminat aici pe forum, cred ca m-am indragostit pe veci si sunt fericita sa vad aproape in fiecare zi cate o floare zambind la fereastra. Sper sa am cu timpul si din cei mai "de rasa" dar ii iubesc si pe cei banali, cumparati de prin sere, florarii sau supermarket-uri, harnicuti la inflorit.
 

albela

Active Member
Sunt foarte frumosi Cristiana. Nu te supara ca am completat titlul topicului dar trebuie sa se inteleaga la ce se refera.
 

melimeli

Active Member
foarte frumosi!! :D
desi tu spui ca nu e colectie inca eu zic ca este :wink: eu am 9 bucati si zic ca e colectie mare :) la 3 bucati era colectia mica :mrgreen:
la cat mai multe
 

Cristiana

Member
Multumesc tuturor pentru aprecieri, intr-adevar sper sa mi se mareasca colectia :rofl: . Stau cu ochii pe cativa butasi si pe cateva plante care nu mi-au inflorit inca :mrgreen: .
 
Sus