Hibiscus Top Gun

Tina

Active Member
Asta e prima lui floare, de cind il am.. si ii multumesc Monicai pentru el ! :D
Fara blit:

Cu blit:
 

mimish

Active Member
E tare frumos! Mie-mi plac mult si denumirile hibiscusilor - top gun, burning love, kiss& tell :)
 

ghia_don

Active Member
Tina draga, dar hibilicii tai nu fac nanica?? Sau le place iarna??Daca acum sint toti infloriti, imi imaginez cum vor fi la vara :) ...
Felicitari pentru ei! :D
 

popescu gp

Well-Known Member
Hibiscus

Vezi Tina cum deformeaza culorile blitul?ce deosebire fata de frumusetea reala a hibiscusului tau.Felicitari!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
ghia_don a spus:
Tina draga, dar hibilicii tai nu fac nanica?? Sau le place iarna??Daca acum sint toti infloriti, imi imaginez cum vor fi la vara :) ...
Felicitari pentru ei! :D
Nici hibiliticii mei nu dorm, infloresc de zor, mai mici, mai palizi, dar fac flori! :D Sunt din cei "comunitari" nu au aflat ei de tabieturi, repausuri :eek: ... chestii de-astea de se poarta la case mari ...... vitze nobile! :wink:
 

Aura

Member
..si mie mi-a atras atentia denumirea , hibiscus "Top Gun". Ce frumos e! Sa te bucuri de el mult timp, Tina!
de la un timp de vreme au inceput sa imi placa si mie mult hibiscusii...cum de pana acum nu am fost asa atrasa de ei?!am ajuns sa ma intreb si tot eu imi raspund... pt ca nu stiam cum arata...pt ca nu mi-am dat macar interesul sa stiu mai multe si despre aceste plantute...dar de acum..ii voi aprecia la adevarata lor valoare! :D
Aura
 
Sus