Hibiscus Surinam

D

dyayzh

Guest
Ce sa spun FixPix...daca tu nu o incurajezi pe Cornelia...ramai numai cu privitul si atat :rofl: :rofl: :rofl:
 

fixpix

Active Member
hey dya... ce mai faci... n-am mai vb de mult timp!
:rofl:
ei nah... stie ea cornelia ca asta tot incurajare a fost, in limbajul meu unic si greu de inteles pentru neinitiati... doar is Masterjoy...
:rofl:
 
D

dyayzh

Guest
Neatza..Pix...uite..te urmaresc pas cu pas, dar ma chinui sa nu deturnez mereu topicurile pe unde umbli tu, ca ma retrogradeaza Cornelia intr-un final :rofl:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Mah, eu sunt suparata ca hibilic ca nu m-a onorat dar m-am lamurit ce nu i-a placut. Asa ca voi remedia problema.
 

fixpix

Active Member
pai nu i-o fi placut ca ai tot plans pe el si atata sare nu i-a picat bine la stomac, sunt sigur!

:evil:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Are cineva poze cu formarea bobocului la Surinam? Vreau sa stiu pe unde sa-l pandesc. :)
 

Sash

Active Member
Pe aici pe undeva scria ca nu-i roz, e rosu dar aparatul foto modifica nuanta. Asa e?
Iar fain...e putin zis. :D Azi Tina cred ca si-a propus sa ne lase fara cuvinte cu toate minunatiile de hibi postate.
 

fixpix

Active Member
da las...ca si io am doin hibi cu bobocii aproape crapati... se vede culoarea deja... poate cand merg acasa is deja deschisi ????
 

Sash

Active Member
De cand "crapa" bobocul pana se deschide floarea la ai mei dureaza ceva timp...nu am pandit exact cat dar... cred ca de ordinul saptamanilor.
 

fixpix

Active Member
daaa??? posibil... si mai ales ca is pe balcon unde nu e chiar asa de cald!

sa vedem... unu cred ca mi-a mai inflorit... dar unu e premiera mondiala...

yuppy!

:)
 

daisy111

Active Member
Frumosi toti,cred ca sunteti mandrii de ei :D Dar ce le faceti de infloresc,unde ii tineti (la cald sau mai rece pe balcon),conditii... :? :roll: Ca ai mei nici unul nu vrea sa ma bucure :cry:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator

am primit butas prin februarie - martie ????Parca.
Normal ca de la Tina :) ...........
Este mindria mea.Eu l-am prins si eu l-am facut sa infloreasca :D
Hai.......astept aplauze,urale,confeti si fanfara cu marsul victoriei :tavalit:
El, dragul de el,mi-a deschis apetitul pentru hibi deosebiti :mrgreen: .Mentionez si subliniez:deosebiti..........
 
Sus