Hibiscus Lady Adele

cornelia

Fondator
Membru staff
Faceti loc, avem o vedeta. Si pare harnicuta: are boboc. Sper sa-l si tina.



Daca reuseste, o sa am grija sa va rasfat cu poze cu flori: :marfa:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Va anunt cu bucurie de stimata doamna Adele a mai pus de un boboc. Inca mic-mic dar se vede ca-i boboc. :oops: Uf, ce-i mai astept la cotitura.
 

roxy

Member
bafta Cornelia, stiu si eu cum e sa iti rozi unghiile cand se usuca un boboc inainte de inflorire :astept: . cred ca acum sunt iar in aceeasi situatie :cry: . iti tin pumnii si sper sa vedem cat mai curand pozele.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Merci Roxy. Sper sa ne bucuram cu totii. Si sa nu se mai usuce la nimeni nici un fel de bobocel.
 

IULIA

Active Member
valei, Cornelia, ce imi faci tu mie :cry: :cry: :cry: :cry:
sa nu mai dorm noaptea sa ma foiesc in zadar... :roll:
de unde bre sa iau io pe tanty adele asta?
stai...cind pleci de acasa? ca io vin, da prefer fara martori. :evil: :evil: :wink:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Daca vei da iama la mine in lipsa, va trebui sa te descurci fara etichete la hibilici. NA, acum sa te vad. :rofl: :rofl:
 

Sash

Active Member
Iulia, daca tot ai anuntat ca o sa lipsesti de acasa ca sa-i faci o vizita Corneliei spune-ne si cand... sa te ajutam intre timp, sa cream un pic de spatiu printre floricelele tale... ca sa ai loc pentru cele cu care te intorci :ingeras:
 

IULIA

Active Member
aaaa, deci atacul era planificat....
ma instigati pe mine si apoi gata...pe ea si pe balconul ei?
bineee. :D :)
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Mai, nu stiu altii cum sunt, dar mie mi-e drag fiecare muguras si fiecare floricica. Pana la urma, asta e pasiunea, nu?
 
D

dyayzh

Guest
Pe mine m-a impresionat frumusetea ei, ca de altfel frumusetea tuturor hibilicilor vazuti pe aici :oops:
 
Sus