Hibiscus Brown Derby

byby_anka_w

Member
io? ce sa zic, nu am zis nimic. doar stau cu foarfeca pregatite.daca inima ta tanjeste dupa ceva de la mine doar trebuie sa strigi tare si fata trimite tot ghiveciul nu doar lastar :)
 

nutilepadat

Active Member
:eek: Auziti la Gabiuta ca a imbatranit :eek: ,pai cum asa daca numai de 2 zile te-ai nascut .....zau asa :rofl: ,si fa loc acolo la pervaz sa se umple cu ghivece de hibiiiiiiii,ca tare frumosi mai sunt
 

Sash

Active Member
Actualizez centralizatorul de varietati, care clasifica in functie de culoare. Ei bine... frumosul asta mi-a pus capac. Voi ce culoare ziceti ca este? Unde sa-l pun?
 

Tina

Active Member
Merge varianta "caramiziu" ? Eu asta zic ca este.. o sa mai pun luni niste poze noi cu el, ca a inflorit zilele trecute.. :wink:
 

daisy111

Active Member
:pumni: deja ma apuca pundoliile cand ma gandesc ca luni o sa mai vad iar niste poze cu frumusetea intruchipata :visator: :visator: :visator: :visator: :dans: .....sa fie sanatos si sa-ti infloreasca mereu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

lili

Member
nutilepadat a spus:
Tina ,fericit-o :rofl: la tine infloresc ca vara :rofl: foarte frumos
:oops: Florile Tine , :gandit:... cred ca se ghideaza dupa dictonul binecunoscut " iarna nu-i ca vara " doar ca au ales calea de mijloc :D
:wink:
 

daisy111

Active Member
:eek: :eek: :eek: Ei,tocmai ce sisei ca o sa ma apuce pandoliile cand vad floricica asta :eek:f: tare mult imi place :hipnotizat: :hipnotizat: :visator: :visator: :visator: ...Felicitari Tina pt ea,sa-ti traiasca si sa-ti infloreasca meru asa frumos precum cameleonul :clap: :clap:
 

IULIA

Active Member
si pe noi ne-ar bucura Tina draga. ca are o culoare asa de ...calda...
apus de soare.........la mare..............in apartamentul Tinei.
super :D
 

claudia_s

Member
Doame Tina da de unde ai scos asemenea frumusete? :eek: :eek: E superb!!! Daca mai vad asemenea frumuseti care imi starnesc pofta de achizitii s-ar putea sa fiu data afara cu tot cu flori si cum va invinovatesc pe voi, poate apar la usa voastra sa ma gazduiti. :wink: Glumesc, sotul inca nu a ajuns la capatul rabdarii cu pasiunea asta a mea dar nici mult nu cred ca mai are. :rofl:
 
Sus