Hibiscus Ben Lexcen

ani

Member
Este foarte frumos, l-am cumparat de la Exotica si creste innebunitor de incet!
 
D

dyayzh

Guest
o fi partea "moldoveneasca" a Exoticii :rofl: Merge in ritmul stiut: incet, incetisor si deloc :rofl: Dar e frumos ca orice moldoveanca :wink: :D :oops:
 

Sash

Active Member
Si io ca musca'n lapte - tot vorbiti de exotica, puteti da si un link (ca m-am distrat vreo ora cautand si nu sunt convinsa ca am gasit furnizorul la care va referiti)?
Eu ritmul moldovenesc il stiam cu incet, incetisor si tot pi loc pi loc pi loc :rofl:
De minunatiile de hibi de pe aici nici nu comentez ca e de prisos, prea-s frumoase toate. Sper sa fie si harnicutzi sa va bucure des cu asemenea flori :D
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Sash eu zic ca omul e un mincinos. Si de cand am vazut ce-i poate pielea nici site-ul cu minciuni nu l-am mai vizitat. L-am taiat de pe lista cu posibilitati si gata.
 

Sash

Active Member
Ajunsesem la el dar tocmai ca am citit pe la furnizori ca nu-i prea serios am avut indoieli ca ala e site-ul.
 

Sash

Active Member
Mi-e si teama sa te intreb de ce. Cu riscul ca o sa-mi ceara fixpix drepturi de copyright ma gandesc ca ti-a trimis ceva stevie in loc de hibi?!?
 

Sash

Active Member
Si nu si-a remediat greseala cand i-ai zis?
:( Stiu ce inseamna sa astepti cu nerabdare sa faca floare, sa aiba boboci, sa-i pandesti sa se deschida si...in loc de bucurie sa te dezamageasca...
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Ce sa-si mai repare? In cazul lui s-a dovedit ca nu e o scapare omeneasca ci o modalitate sistematica de a scapa de un stoc. Si inca eu nu am fost printre cei foarte afectati de aceasta practica a lui. E mult mai simplu sa nu mai cumpar de la el.
 

roxy

Member
Eu mai vizitez site-ul sa incerc sa identific ce hibi mi-a trimis :x . Cand i-am aratat poza cu ce mi-a inflorit nici el nu stia ce varietate era.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Roxy tipul e comerciant si atat. Nu e un pasionat de hibi ca sa-i stie pe toti pe nume. Si dupa ce am vazut cu toatele, nici macar comerciant nu e cu adevarat. Ca daca ar fi, n-ar mai indesa oamenilor pe gat toti hibi galbeni de pe lume. Ce sa zic, frumosi hibi galbeni, dar nu cand platesti pentru altceva.
 

roxy

Member
Acum m-am lecuit de comenzi, nu mai am incredere, ma bucur doar ca am vazut ce mi-a trimis si nu am apucat sa mai fac alta comanda.
 
Sus