Graham Thomas (David Austin)

Mali_

Member
Trimiteti adresele pe pm si se rezolva.
Mnina, daca vrei sa vii te astept cu drag la Oltenita.
 

anasstasia

Active Member
Vai cit de mult imi place! Sper sa il vad si la mine in gradina (l-am comandat de la Profi Family). Multumesc Iudit :rugaciune:
 

victoria222

Active Member
Graham Thomas e un monstru anul asta. Nu l-am tuns aproape deloc si nu-mi pare rau :) Spectacolul de-abia incepe:
 

victoria222

Active Member
Ce fain e , Mymo.... Il sprijini cu ceva? Parca vad o teava langa el dar nu pare legat. Cred ca totusi are nevoie de suport. Si la anu'? Ii faci coafura sau nu :) Pare ca incepe sa se degarniseasca la baza...
 

elipopa

Active Member
am si eu trandafirul, l-am luat in primavara , s-a prins dar creste foarte greu! cred ca peste cativa ani o sa se faca si al meu ca al lui mymo!! e superb!! abia astept prima floricica!
 

bebe Iris

Active Member
victoria222 a spus:
Graham Thomas e un monstru anul asta. Nu l-am tuns aproape deloc si nu-mi pare rau :) Spectacolul de-abia incepe:
:eek: Victoria sa-mi pastrezi doi lastari pentru septembrie te roooooogggg! :D
 

victoria222

Active Member
Bebe, sigur ca da!
Eli, mai asteapta un pic ca o sa-si dea el drumu si pana in toamna o sa se faca de 1,5m. Creste foarte tare in timpul verii, cel putin la mine asa a fost si nu i-am dat nimic special sa pape.
 

mymo

Active Member
Victoria,nu e legat doar ca atunci cand l-am plantat eu nu stiam ca voi existati pe planeta si in prostia mea credeam ca-l pot face foarte urcator :)
Teava ce se vede a ramas de la via fostilor proprietari si pe partea cealalta am pus unul roz,pun si poza.
De tuns nu vreau sa-l tund ca-l vreau cat mai inalt dar cred ca la primavara voi taia vreo doua tulpini batrane.
 
Sus