Gradina cu salbaticiuni (Wildlife Garden)

iudit

Well-Known Member
Moderator

Stancaria mea are un locatar.Amarata nu are codita.Ne-am distrat ieri ca statea la soare pe un bolovan si am apropiat aparatul chiar bine de ea dar nu s-a speriat.
 

aleynad

Active Member
Moderator
ieri am pozat prietenii nostri :D


si intre timp am descoperit in magazie o mierla cu 4 pui in cuib :D
 

aleynad

Active Member
Moderator
sunt frumusei foc :indragostit:
cum ne vad, cum casca ditamai ciocurile dupa mancare :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
:eek: Ce norocoasa esti, Daniela! :D Sa-ti traiasca "nepotii" :) Pai daca tot casca ciocurile atunci cand va vad, ati putea sa le puneti ceva in ele, sa ajutati parintii! :)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Nu stiu zau daca asta e considerata o salbaticiune dar nu a fost singura care s-a catarat pe peretele exterior al locuintei mele.............eu am o fobie cu reptilele orict de mici si dragalase ar fi ele dar.......dinsa chiar mi-a placut :wink: .Oricum daca am pozat-o imaginati-va ca m-am si apropiat dar n-am tras-o si de coada :mrgreen:
 

Blitz

Active Member
Gabiuta a spus:
Nu stiu zau daca asta e considerata o salbaticiune dar nu a fost singura care s-a catarat pe peretele exterior al locuintei mele.............eu am o fobie cu reptilele orict de mici si dragalase ar fi ele dar.......dinsa chiar mi-a placut :wink: .Oricum daca am pozat-o imaginati-va ca m-am si apropiat dar n-am tras-o si de coada :mrgreen:
Sa stii ca nici eu nu sunt mare amatoare de reptile, mai degraba prefer sa nu avem prea multe "intlaniri", dar soparla ta este dragalasa :D - si sa vezi ce te inveti cu ele :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Tuuuuu....fereasca sfintul sa apara mai multe :aoleu: ca atunci chiar ca nu mi s-ar mai parea dragalase :wink: .
 

Blitz

Active Member
Iti imprumut catelusa noastra, "doamna Donna"- le prinde si le aduna in fata usii de intrare la padoc-uri :eek: :rofl:

Scuze pentru off-topic :oops:
 
Sus