Gommer

AncaS

Member
Multi vanzatori din strainate pot fi convinsi sa accepte bani cash in plic :)
Asa am primit eu de cateva ori... recomandata cu aviz de primire si inautru Euroi.
 

lili

Member
AncaS a spus:
Multi vanzatori din strainate pot fi convinsi sa accepte bani cash in plic :)
Asa am primit eu de cateva ori... recomandata cu aviz de primire si inautru Euroi.
Confirm cele spuse de tine, Anca!!! Un furnizor de passiflora din Belgia a acceptat aceasta varianta de plata. :wink:
 

sini

Well-Known Member
Am primit comanda de hibi de la ms.Gommer.
E prima comanda externa.Eu sunt multumita.
Ca nota ii dau 9.
Plusuri:mari,frumosi,unii cu boboci,bine ambalati,ajunsi foarte repede
Minusuri:-vreo doua-trei frunze patate;
-ceva musafiri,care nu erau in comanda(am inteles de pe aici, ca mai toti furnizorii ii dau ca bonus :rofl:
 

Sash

Active Member
ana500 a spus:
Buna seara.
Ce parere aveti de site-ul " www.kwekerijgommer"?
Am vazut topicul despre acesat subiect dar este mai vechiut.
L-am recreat.
Ati mai cumparat de la Gommer?
Ma intereseaza mult si modalitatea de plata pt ca dl. Gommer mi-a sugerat sa folosesc paypal. Mi-am creat un cont dar m-am blocat la verificarea cardului , de fapt la confirmare. Nu prea inteleg cum sa procedez mai departe.
Ca prima impresie mi s-a parut de treaba dl.
Merci pentru intelegere.
 

popescu gp

Well-Known Member
Eu am colaborat cu gl Gommer timitand banii prin banca in contul lui si am fost sigur de reusita.Am primit flori multe de la el unele mai firave-Fuchsii si muscate , hibi vigurosi cu clienti pe frunze dar i-am rezolvat repede dar bine ambalate florile
 

Sash

Active Member
bebe Iris a spus:
bebe Iris a spus:
am gasit eu pe net o firma care are tot felul de culori, e din Olanda. costa 13 euro planta, indiferent de culoare, dar costa 20 de euro transportul la colete de pana la 2 kg; creste greutatea, creste si pretul transportului...
eventual o comanda colectiva...
cred ca rozul cel mai frecvent o sa-l gasesti la supermarketuri, la 30 de lei, undeva prin vara...
m-am mai uita odata la site-ul olandez, sunt la 6 si 7 euro bucata, nu 13euro...
bebe Iris a spus:
au si rosii :) daca vreodata comanzi sa-mi spui sa comandam impreuna...
silviasaba a spus:
M-am uitat pe oferta celor de Gommer si mi-a placut ceea ce am vazut,chiar si pretzurile mi s-au parut rezonabile...dar nu stiu cat sunt de seriosi.Daca face cineva comanda la ei m-as alatura si eu.
 
Sus