Furnizori Trandafiri

ghia_don

Active Member
Fetelor, nici n-au inflorit toti cei din comenzile de anul trecut si voua va arde de altele?? :rofl:
Ia sa vad si eu despre ce-i vorba !! ;-)
 

bradut

Well-Known Member
Claude, am in minte furnizorul asta, inca de cand s-a adus in discutie prima data. Atunci, am facut chiar si o lista, asa ca eu sunt gata. :rofl:
 

carla

Active Member
Si eu am lista pregatita din iarna. Singura problema e ca depaseste zece trandafiri, deci trebuie sa mai tai din ea :)
 

bradut

Well-Known Member
Carla, si lista mea depaseste 10 bucati. Daca asta va fi limita, ma conformez, ce sa fac. :) Daca avem voie mai multi, ma duc mai sus. :oops:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
roxana, cand se comanda mai multi problema e de coletarie, degeaba primesti tu pe altcineva pe lista, in completare pana la 10, pentru ca e greu de gasit cutii potrivite pentru numar mare de trandafiri, ca restul din completarea listei tale vor trebui sa mearga in alta parte, deci problema cutiei tot ramane :(
 

geodezia

Well-Known Member
Saracu ceh nu stie ce il asteapta
Claude am vazut ca au ciocarlia dar nu arata poza .. astia la care nu arata poza sau o aparea mai tirziu si eu de grabita sa ii vad trec pagina prea repede ?
 

laural

Well-Known Member
Poate se pot trimite trandafirii in 2 colete, cu taxele postale in tara suportate de 2 ori, sau vorbesc prostii ? :oops:
 

geodezia

Well-Known Member
pe mine sa ma impuscati da din astia nu mai am ce taia

englezesti

HYDE HALL
A Shropshire Lad
Young Lycidas
Prinnces Alexandra of Kent

istorici

Anna de Diesbach
Arthur de Sansal
Camaieux
JMme Isaac Pereireenny Duval
Yolande d ´Aragon
Ambosfunken
Ludmilla
Pink Grootendorst
ČSR
imi iesira 13
 
Sus