Furnizori Trandafiri

belisima

Well-Known Member
i-am trimis un mail,m-a indoiesc ca va raspunde,acum am o groapa goala :x sa vedem ce vine si din ungaria,am pus cativa si de la dianadia,cam lesinati,dar macar i-a trimis verzi au o sansa,am ramas cu o groapa goala si de la ea,ca unul a zis ca e ramasita si nu poate sa -l trimita in halul ala,am apreciat :roll: ramane pt primavara acum...pun bani la ciorap sa iau si eu de la maria :mrgreen:
 

merryinlove

Active Member
Am cumparat si eu de pe pe Okazii.La prima vedere sunt 2 vanzatori de trandafiri(si nu numai)din Bulgaria.Am comandat la cel care avea mai multe pareri pozitive :) .Din 8,doar la unul sunt probleme,nr.12.Cam firav si aproape uscat :( .Sper sa si fie ce este pe ambalaj!
 

lucia2002

Active Member
Re: va rog un mic ajutor

Si eu as vrea niste trandafiri de la Rosafruct.
Ma uitam ieri pe harta ca este aproape de Ocna Mures, daca am gasi pe cineva din zona...
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Re: va rog un mic ajutor

initial eu am vrut sa ma duc ,dar e prea departe de mine ,si ma costa prea mult motorina pt 3 trandafiri :roll: asa ca am renuntat ....

anul trecut am fost dar atunci am luat mai multe si a meritat ...
 

lucia2002

Active Member
Re: va rog un mic ajutor

Daca te razgandesti, sa ne dai de stire, iar ceea ce priveste motorina, contribuim si noi.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Re: va rog un mic ajutor

din pacte anul asta practic nu mai am cum sa ajung , la anu' ne organizam din timp daca nici atunci nu o sa trmita prin posta .
 

merryinlove

Active Member
Cei de la 4garden lucreaza cu cargus,au costuri de expediere mai mici.Se poate face o simulare pe site-ul 4garden.Din cate am inteles,au sistat preluarea de comenzi pana in primvara.Dar te plictisesti astepand trandafirii :D.De altfel,un reprezentant al 4garden activeaza pe forum si va poate da mai multe lamuri.
 

lucaci.m

Member
Rose a spus:
Apar toate cu stocul epuizat...
Datorita temperaturilor ridicate din luna Octombrie, am fost nevoiti sa recoltam plantele cu intarziere pentru a nu avea probleme din punct de vedere calitativ! Am oprit preluarea de noi comenzi pentru ca este foarte important pentru noi sa onoram in cele mai bune conditii cele venite pana saptamana trecuta! Va invit sa va inregistrati in baza noastra de date (http://www.4garden.ro/newsletter) pentru a fi la curent cu actualizarea stocurilor si noile produse din sezonul de primavara 2013!

Multumesc,

marius Lucaci - Marketing 4garden.ro
 
Sus