Furnizori Trandafiri

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Daca va decideti pentru o comanda comuna, va rog, trageti-ma si pe mine de maneca :D
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
eu zic sa deschidem un topic la furnizori si sa vedem cam citi suntem interesati de o comanda comuna de la Lottum !
eu m-as ocupa de comanda dar nici card nu am si nici limba nu o cunosc :oops:
ce ziceti ?facem o ''simulare''? si poate gasim pe cineva care sa ne ajute cu cardul si comunicarea :oops:
 

Elektra

Member
sannamaria a spus:
de la rosafruct au scos tranafirii englezesti :eek: :( oare de ce ?
Chiar acum am vazut si eu, sunt foarte dezamagita caci vroiam citiva si erau foarte accesibili, furnizorul era serios, in alta parte in ro nu vad sa fie :cry:
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Nu-i sigur!Nu va bazati pe ce apare pe site.Pune-ti mana pe telefon si intrebati-i!
 

Rose

Active Member
Salutare! Va admir frumusetile din gradina de cativa ani, insa doar acum mi-am facut curaj sa ma alatur voua in minunata lume a trandafirilor! La acest capitol sunt incepatoare, asta nu inseamna ca nu mi-as dori mai mult. Am observat pe site-ul celor de la CORAL o gramada de soiuri superbe insa la majoritatea stocul era epuizat. Aveti idee cand si daca mai apare ceva disponibil?
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Bine ai venit! Toti am fost incepatori, eu si acum ma consider incepatoare, importanta e dragostea pentru plante si dorinta de a le avea in jurul tau! la Coral inca nu au afisat lista pentru livrarile de toamna, mai asteapta sa deschida sezonul la comenzi
 

victoria222

Active Member
Nicoleta, cu siguranta cei de la Coral inca nu au deschis sezonul vanzarilor din toamna 2011. Si eu sunt cu ochii pe ei. Cei de la Rosafruct au dat deja startul pentru comenzi, desi nu livreaza decat dupa 1 noiembrie. Si la Coral oferta noua de trandafiri ar putea sa apara in orice moment.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
iudit a spus:
Nu-i sigur!Nu va bazati pe ce apare pe site.Pune-ti mana pe telefon si intrebati-i!
a sunat prietena mea si au zis ca nu mai au englezesti si ca au doar cei de la o firma din Bucuresti [ cred ca e vorba de bijoux ] :(
 

Rose

Active Member
In fiecare an, in Craiova, incepand cu 1 iunie are loc expozitia de flori. Anul acesta am ramas impresionata de reprezentatia unui furnizor al carui nume poate ma ajutati sa-l gasesc. Avea spre vanzare trandafiri in ghiveci, 35 ron/buc, superbi. Plantele aratau foarte bine si aveau chiar 2-3 boboci, unii infloriti. Daca a fost cineva prezent si are idee cum se numeste furnizorul...
 
Sus