Furnizori Trandafiri

numauita

Member
Pt cine mai e interesat: am fost azi pe la pepiniera In Baneasa si am vazut trandafiri de mai multe feluri pt gradina la 8 ron.
 

Nelutzzu

New Member
Abia am gasit si eu site-ul asta. Inca nu am detalii. Oricum o sa sun la ei sa intreb. Revin cu informatii.
 

iris

Active Member
Nelutzzu a spus:
Abia am gasit si eu site-ul asta. Inca nu am detalii. Oricum o sa sun la ei sa intreb. Revin cu informatii.
:astept: Nelutzzu ai aflat ceva despre firma respectiva?
Stie cineva ceva despre ei, preturi, calitatea produselor, ceva? :nu stiu:
 

Nelutzzu

New Member
Nimic.
Le-am trimis 3 mail-uri si am primit 0 raspunsuri.
Cred ca se vede cat sunt de seriosi.
Sper sa ma insel!!!
 

iris

Active Member
Nelutzzu a spus:
Nimic.
Le-am trimis 3 mail-uri si am primit 0 raspunsuri.
Cred ca se vede cat sunt de seriosi.
Sper sa ma insel!!!
:nu-i nimic: OK, nu-i nimic se pare ca nu sunt seriosi.
 

mirela06

Active Member
Am citit discutiile voastre si am scris si eu la ei .Cum ati spus. NU SUNT SERIOSI, sau au atita treaba ca pt. comenzi mici nici nu te baga in seama.I-am rugat sa-mi trimita si preturile, mai multe detalii.... nimic :(
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Daca accesati mcip.ro asa cum am facut eu o sa ramineti cu gura cascata :eek: .Eu cel putin asa am ramas :hipnotizat: cind am vazut preturile la trandafiri.66 de lei???Ce site o fi asta?Al cui?Cine sunt acestia?
 

elmo

Member
Gabiuta a spus:
Daca accesati mcip.ro asa cum am facut eu o sa ramineti cu gura cascata :eek: .Eu cel putin asa am ramas :hipnotizat: cind am vazut preturile la trandafiri.66 de lei???Ce site o fi asta?Al cui?Cine sunt acestia?
mie la adresa asta imi da ceva cu calculatoare

am gresit ceva?
 

elmo

Member
am gasit adresa....pare o copie a "coral-ului". La pretul asta poate ii si planteaza, ii si uda, ii si trateaza...cine stie...
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Eu tot caut un furnizor mai bun decit Rosafruct si zau daca am gasit.Nu le fac reclama,nu am nici un interes dar am cumparat deja de la ei si am fost extrem de multumita.
Dar ma interesa sa vad cine altcineva poate furniza la preturi corecte,nu din punctul meu de vedere ci al pietii, trandafiri atit de buna calitate cit si soiuri deosebite.
Au unii pe acolo de iti vine.......... sa dai cu barda in copac :rofl:



La "Paradisverde" ai si explicatii :D frumos si bine pentru toti cei doresc informatii utile.Mai ales incepatorii :)

Pe Coral nu i-am cunoscut pina acum (si pot spune ca imi pare rau) dar si de ei am fost superincintata cu ce am vazut!Au si ei citeva soiuri de minune :visator: Mi-am facut o seara suficient de .......tepoasa :rofl:
 

jkati

Member
Trandafirii de la Coral sunt superbi. In decurs de 4 ani am cumparat de la ei peste 40 de tufe. Eu zic ca merita sa incerci cu cateva care iti plac fiindca nu vei fi nemultumita. Am fost la ei in pepiniera si m-am imbolnavit de ce-am vazut acolo.
 
Sus