Furnizori Trandafiri

claude

Well-Known Member
Moderator
carla a spus:
Mi-am adus aminte ca tu aveai si Cafe si Tradescant, pe care eu am reusit sa-i pierd
Cred ca ar trebui sa ma opresc din gandit, ca cine stie ce-mi mai aduc aminte :rofl:
Da, sunt si astia.
Cat despre opritul ganditului, e tare greu, am constatat pe propria piele, e un fel de reflex pavlovian, eu cand aud de o lista de trandafiri intru in fibrilatii
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
miki70 a spus:
Madalina iti multumesc, dc o mai gasesti te rog sa mi-o iei pt ca mi-o doresc mult. La noi nu era Heidi. :hug:
Ti l-am luat si tie si lui Claude - 24.99 lei. Acum sa mai gasesc niste cutii mari ca sa reusesc sa-i trimit maine.

Claudia, vezi ca m-am inscris deja pe lista ta prima!! (nu stiu exact cu ce dar ma uit si-ti spun :) :) ) - am numarat vreo 17 -20 de locuri disponibile asa ca imi pregatesc cuminte lista pana la toamna ;-)
 

miki70

Active Member
gradinar1 a spus:
miki70 a spus:
Madalina iti multumesc, dc o mai gasesti te rog sa mi-o iei pt ca mi-o doresc mult. La noi nu era Heidi. :hug:
Ti l-am luat si tie si lui Claude - 24.99 lei. Acum sa mai gasesc niste cutii mari ca sa reusesc sa-i trimit maine.

Claudia, vezi ca m-am inscris deja pe lista ta prima!! (nu stiu exact cu ce dar ma uit si-ti spun :) :) ) - am numarat vreo 17 -20 de locuri disponibile asa ca imi pregatesc cuminte lista pana la toamna ;-)
Madalina te rog frumos sa mi-l trimiti dupa Paste, plec din localitate si nu vreau sa stea la Posta. Multumesc mult si te pupacesc . Te rog da-mi un nr de cont sa-ti virez banii .
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ok, Madalina, te trec cap de lista :rofl:

Cat despre colet, trimiti cand poti tu, din moment ce Miki vrea dupa Paste, poti sa-mi trimiti si mie tot atunci, sa nu faci 2 drumusri la posta. Cum e mai convenabil pentru tine, ca nu e nici o graba :hug:
 

miki70

Active Member
Ieri l-am pus pe Chippendale ca in colajul de mai jos si mi se pare ca nu merge , Chippendale e mai inchis la culoare in realitate???
(dati click pe imagine sa se deschida toata)


Mi se pare ca merge mai bine asa (dati clik pe imagine) :



Mai am o Augusta Luise pe drum, oare merge asa?

 

miki70

Active Member
ghia_don a spus:
Iti iau eu din Dedeman daca e asa urgent :D

Si il iau si Madalinei pe Charles daca il mai vrea ;-)

Ghia multumesc mult-mult , sigur ca-l vreau :hug: . Este tot asa la ghivecel si ceruit sus? Daca mi-l iei doresc sa mi-l trimiti dupa Paste pentru ca plec joi-vineri din localitate. Sa-mi dai un cont pentru virarea banutilor :hug:
 
Sus