Furnizori Trandafiri

maxie

Member
As lua si eu cativa.Cat timp am sa ma hotarasc si cine se va ocupa de aceasta comanda daca se va face?
 

claude

Well-Known Member
Moderator
lacramioara, sigur ca poti sa participi! :D

maxie am inteles de la sannamaria ca ar fi dispusa sa se ocupe de partea de coletarie, sa vedem, poate se ofera cineva sa preia partea de tabel. Daca voi putea ma ocup eu de liste dar inca nu pot sa spun asta sigur asa ca sunt foarte bineveniti voluntari :rofl:
 

maxie

Member
claude a spus:
lacramioara, sigur ca poti sa participi! :D

maxie am inteles de la sannamaria ca ar fi dispusa sa se ocupe de partea de coletarie, sa vedem, poate se ofera cineva sa preia partea de tabel. Daca voi putea ma ocup eu de liste dar inca nu pot sa spun asta sigur asa ca sunt foarte bineveniti voluntari :rofl:

Ma ofer voluntara,dar poate se gaseste cineva mai priceput la tabele. Si Ana trebuie sa hotarasca numarul maxim de trandafiri cu care se poate inscrie cineva,ca sa nu sa se ajunga iar la un numar astronomic.Daca nu se ofera altcineva pt tabele,o sa ma pun cu' '' burta pe carte''...,dar...calul batran....
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ok, Maxie, vedem cum stau treburile, poate e cineva priceput dintre viitorii participanti, ca nici eu nu-s expert si evident ca atunci e chinul mai mare :roll:
Ca numar de trandafiri cred ca vor fi maxim 10 per persoana, din cauza ambalarii, e problema cu gasirea cutiilor mari. Daca sunt 2 persoane in acelasi oras si una comanda mai putini cred ca cealalta poate completa doar ca atunci se descurca intre ele cu impartirea

Am uitat sa-ti raspund legat de termen- inca nu s-a stabilit o data de finalizare, eu as prefera sa vorbim cu cehul si sa rezervam din timp trandafirii ca sa nu avem mari surprize :mrgreen: dar oricum mai repede de o luna nu cred ca finalizam.
de fapt nici nu m-am uitat daca a actualizat stocurile, zilele urmatoare ar trebui sa aiba site-ul actualizat
 

bradut

Well-Known Member
Anna, Claudia, Madalina :indragostit: ! :hug:

Am inceput sa :eek:f: fiindca nu stiu cum sa fac sa fie 10 bucati. Imi ies vreo 15, si asta fiindca trebe sa trec ce am pierdut de la Petrovic. :cry:
 

lacrimioara

Member
Si eu as ajuta cu ceva dar nu ma prea pricep la nimic din ce inseamna o comanda, nici pachet nu am trimis inca.
Bradut daca vrei ne unim , mie nu-mi trebuie asa multi.
Va multumesc pentru aceasta posibilitate :hug:
Trandafirii pe care ii doresc:
Mme Isaac Pereire
Souvenir du Dr. Jamain
Ferdinand Pichard
Buff beauty
 
Sus