Furnizor plante si seminte diverse polonez

claude

Well-Known Member
Moderator
Nu visezi, si eu am inceput sa nu mai inteleg nimic la un moment dat dar celelalte 2 sunt legate de un alt furnizor, tot polonez :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai acela e un furnizor desoperit de Poxicuta la Indagra, urmeaza sa se incerce si acolo o tentativa de comanda :rofl:
 

anasstasia

Active Member
Eu nu inteleg. La topicul "Furnizor polonez la INDAGRA" apare acelasi site, iar lumea la acel topic a inceput sa spuna ce ar dori sa comande. Si acolo si aici vad acelasi site, acolo se poate comanda si aici nu? Nu inteleg...Sint site-uri diferite?
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Anasstasia, sunt doi furnizori diferiti - cel de la Indagra are preponderent clematite si da, acolo se si face o comanda :D.
Verifica pagina 1 a fiecarui topic si vei vedea ca sunt doi furnizori diferiti
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Imi pare rau dar raspunsul polonezilor este ca livreaza doar seminte :( - asa ca din punctul meu de vedere comanda pica.
 

presco

Active Member
Pacat! Chiar nu inteleg de ce nu vor sa trimita caci e vorba de rizomi si nu de ghivece sau copaci si cred ca am fi adunat o comanda frumusica. :(
 

nick1971

Active Member
eu m-am riscat, am facut o comanda, m-am inteles cu ei cu google translate :rofl: am facut plata si am stat cu inima-n gat pana azi dimineata cand am primit coletul. a plecat luni din Polonia, mi-am dat seama dupa factura ca a fost facuta duminica, si azi a ajuns la posta, nu curier. la o comanda de 640 zloti m-a costat 130 zloti transportul. acum sa vad daca infloreste cum trebuie
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pai tie cum de ti-au trimis, daca noua ne-a spus ca nu livreaza decat seminte? :eek: Dar vad ca ai cumparat ceva marfa, o gramada de bani... :D
 
Sus