Furnizor plante si seminte diverse polonez

belisima

Well-Known Member
:mrgreen: io fac lista,dar nu vad niciun cod ,ca sa fie mai usor de identificat :? nu stiu ce sa zic,prefer sa le iau de la polonezi decat de la romanica ,la banii astia,ma gandesc ca nu sunt foarte mici,de exemplu eu am primit de la atlas plant un flox -o radacinuta mica ,si mai scump,nici macar n-a rasarit...
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
:eek: ioi ce mult ati scris astazi :) ma uit pe site ca la preturile ce are sigur vreau si eu cite ceva :oops:
 

vist

Member
Google Chrome are o setare de traducere automata a paginii...Am aplicat si citesc direct pe text in romana ....chiar ca e mare minune!!!...Sunt la canne si nu-mi vine sa cred ....
 

belisima

Well-Known Member
sper sa nu fim dezamagiti,sa nu putem comanda sau sa fie plante necorespunzatoare :D eu deja am marit marja la banii disponibili,ati vazut ce hemerocalisi au :eek: si phlox :eek: :salivat:
 

Cristiana

Member
Vai, vai... :rugaciune: in ce belea m-ati bagat, am promis ca anul asta nu cumpar nimic in gradina! Tare mi-e teama ca aveam degetele incrucisate la spate :oops: !
 

nick1971

Active Member
Madalina a zis ca se ocupa, ar trebui totusi sa vb cineva cu ei daca livreaza in Romania, ca sa nu fim dezamagiti dupa ce facem listele
 
Sus