Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
ba da Laura ,nu am scris ? :blush: imi cer scuze :orangeflower:
la mine in caiet scrie ,dar pe forum am uitat sa scriu .
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
intre timp au intrat banii de la Carla !
a mai ramas George !
maine o sa fac transferul catre Ferenc :)
 
La mine nu stiu daca a ajuns pentru ca astazi am fost bolnava si nu m-am ridicat din pat, fac si antibiotice injecctabil( am facut abces periamigdalian ) dar e posibil sa fi primit avizare la servici .
 

nina77

Member
Am primit si eu irisii, i-am si plantat, multumesc frumos pentru tot.:hug:
Roxana, multa sanatate!Sa te faci bine repede.:)
 

laural

Well-Known Member
Am ridicat si eu coletul, irisii au ajuns bine.
Multumesc mult de tot fetelor care ne-au ajutat si anul asta sa avem asemenea frumuseti. Anna sa-i transmit si domnului din Ungaria multumiri si sanatate.
Deocamdata i-am pus cate 3-4 in ghivece pana ajung la gradina. Voi tratati cu ceva fungicid rizomii inainte de plantare ?
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
am facut az transferul banilor ' ieri nu am putut ca nu am pe reusit sa folosesc internet bankingul ,au fost ceva probleme :wondering:
sper sa ajunga cat mai repede la Ferenc .
 

LadyBug

Well-Known Member
Draga Anamaria, ieri dimineata a ajuns la parinti avizul dar abia azi am ajuns la posta si am ridicat coletul, maine ii plantez. Multumesc foarte mult
 

geodezia

Well-Known Member
am primti si eu coletul am si pus in pamint scuze ca nu am intrat am patit-o iar cu piciorul iar la urgente acum iar la spital de-abia azi reusi sa ii fac sa ma lase sa vin si eu acasa saptmaina viitoare iar la spital
multumesc draga mea multumesc mult s-a si speriat sotul cind a vazut cletul mai ales ca na nu stiam ca si trimti asa fuguta scuze deci
va pup
 
Sus