Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

LadyBug

Well-Known Member
OK, Bradut, sper ca e bine asa... Anamaria, ce parere ai, e ok?
Cred ca Nina a ramas cea mai pagubita....
 

emilia68

Active Member
Dintre cei ramasi...eu ii am pe toti...aleg unul dintre cei fara nume... daca se poate..poate am noroc sa fie ce nu am inca... Multumesc frumos!
 

geodezia

Well-Known Member
Ana nu am mai ajuns la tg jiu am sa ajung luni au decedat un unchi si un verisor al sotului si nu am mai reusit sa ajung
luni ajung scuze de intirziere suntem tare suparati
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Geo ,e bine si luni,maine adica azi dupa masa o sa fac coltele si luni ma duc la posta,marti sau miercuri cand se aduna banii vreau sa-i ransfer.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Laura si Geo ,nu v-ati ales inlocuitori! Eu as vrea sa fac acum coletele,ca altfel nu stiu cum sjung maine la posta........
Impart ce a ramas ca altceva nu pot sa fac.....
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
mersi Emilia :*

nu stie nimeni adresa Geodeziei ? eu am o adresa care stiu ca e de la locul de munca ,parca ? si nu stiu ce sa fac .......
 

laural

Well-Known Member
Multumim mult de tot. Acum am citit postarile mai vechi....Anna macar irisii primiti ca bonus trebuia sa ii pastrezi tu, dupa toata munca pentru noi !
 

LadyBug

Well-Known Member
Multumim foarte mult, Anamaria, sunt foarte bucuroasa ca pot avea aceste frumuseti in gradina datorita tie. Eu as vrea si altii anul urmator, cand se mai face comanda, sper ca voi fi pe faza.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Cu placere fetelor,mi-a promis ca va da o lista suplimentara pt ca Nick doreste cate ceva.

Emilia,anunt cand intra bani,maine poimaine as vrea sa fac transferul,daca se aduna banii.
 

carla

Active Member
Imi cer scuze ca am lipsit de la apel, am fost plecata o saptamana in concediu
Vad ca ati si strans banii, ati primit si trimis coletele :eek: Nu ma gandeam ca o sa evolueze lucrurile asa de rapid
Maine ma mobilizez sa trimit si eu banutii. Multumesc mult, Anna!!
 
Ultima editare:
Sus