Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
au intrat banii de la "
Nina
LadyBug
Roxanici

va multumesc ca v-ati miscat asa de repede !:)
 

LadyBug

Well-Known Member
Subscriu, multumesc mult pentru ocazie, in general chiar nu am avut pb cu irisii (adica sa-mi putrezeasca sau sa se imbolnaveasca), atat doar ca pe unii i-a scos din pamant cainele, mai sapa cand ajungea la ei, dar acum are plasa si nu mai ajunge, iar pe altii se plimba melcii, in rest sunt foarte rezistenti.
 

laural

Well-Known Member
Am facut si eu azi de dimineata transfer, m-a distrat faptul ca plata pentru comanda de anul trecut a fost facuta exact in 11.07.2013 . Cata exactitate !
Multumesc Anna.
 
Ultima editare:

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
da , chiar ? nici nu m-am uitat :D
coletul e la posta ,ma duc pe la 12 sa-l iau :party:
azi nu o sa mai am timp sa reambalaez tot ,asa ca ramine pe luni dimineata .
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
situatia sta cam asa :
lipsesc urmatoarele :
Ladybug:
Change of peace
exactitude
starring
vibration

Laura :
Connection
Let's bogie

Geodezia :
Bewiderbread
bold encounter
noctambule

Gradinar
vibration
symphonette


nina :
undercurrent

Bradut:
conjuration

Emilia: Romantic evening


in plus avem asa :
autumn circus
hortensia rose
pistachio
cloud ballet 2 buc
florentina silk
bengal tiger
rio
gala madrid
morning mood
hight master
hight profil
toucan tango
3 buc care nu au nume scrie doar gratis pe ei.


va rog sa va alegeti inlocuitori ,si sa aveti in vedere ca Ninei ii lipseste 1 buc dar e foarte scump .

eu maine nu o sa am acces la net asa ca doar duminica voi fi ,dar stiu ca va veti intelege :*
 

LadyBug

Well-Known Member
Eu as vrea Rio, Gala Madrid si Hight master si toucan tango, asta daca nu ii am deja, verific imediat. daca Nina are prioritate, e ok, sa-si aleaga ea prima.
Later Edit: aveam deja Toucan Tango, asa ca doresc in loc Hortensia Rose.
Deci ai mei valorau: 300+400+650+350. Astia noi pe care i-am ales oare cat valoreaza?
 
Ultima editare:

bradut

Well-Known Member
Anna, mie imi lipseste si Noctambule -800. Geodezia il va primi, fiindca a fost prima. Nu stiu ce sa pun de o valoare apropiata. As fi luat Hight Master - 700, dar l-a ales LadyBug. Ma multumesc cu unul la jumate de pret Hight Profile - 400.
 

LadyBug

Well-Known Member
Aoleo! Ai mei valorau 1700 si astia pe care i-am cerut in loc valoreaza 1750, deci raman datoare cu 50. Incerc atunci sa vad cum inlocuiesc unul cu altceva un picut mai ieftin... un moment, sa caut.
 

LadyBug

Well-Known Member
Ii las lui bradut High Master, atunci eu iau Florentine Silk, dar cred ca sunt de aceeasi valoare, tot cu 50 raman in plus. Mai caut.
 
Sus