Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Nu cred ca trebuie repostate listele, se sterg in tabel liniile cu soiurile care nu sunt disponibile si se updateaza automat tot calculul.
 

laural

Well-Known Member
Ce vesti bune !!!!
Din pacate eu nu am acces la net de acasa saptamana asta, intru de la sevici si nu pot vedea centralizatorul. La sfarsit sa-mi zica si mie cineva cu cate plante am mai ramas din lista, va rog mult.
 
Ultima editare:

geodezia

Well-Known Member
Na eu o sa ramin cu ce ramine nu o sa adaug nimik .. ca sunt destui na ajung pe la vreo 50 de feluri numia sa se prinda ei ca sunt destui ...
 

laural

Well-Known Member
Geo m-ai facut sa mai citesc inca o data ultimele postari, am crezut ca a trimis si o lista suplimentara .
Ha ha ! ...pai de unde vrei sa mai adaugi, ca nu mai ai de unde....
 

laural

Well-Known Member
Da, asa am convenit ca ordinea sa fie cea in care a fost postata solicitarea soiului respectiv.
 
Ultima editare:

geodezia

Well-Known Member
na ma fetelor daca cineva isi doreste cu ardoare ceva si eu sunt prima pe lista puteti sa dati la cel care isi doreste rau de tot numai noctambule ala sa nu mi-l dati in rest na dati-le la fete ca sunt mai tinere baba mai participa ea la alte comenzi pe facebook si nu ma supar da pe ala sa mi-l lasati ca nu il gasesc deloc
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
Ma uit azi cat e transferul bancar si pana diseara va spun,ca sa putem face toate calculele.
 

laural

Well-Known Member
Eu nu pot vedea centalizatorul, dar din postari asa rezulta dupa Geo l-a cerut Bradut pe Noctambule, asa ca cei doi irisi sunt ai lor.
 

bradut

Well-Known Member
Laura, mai devreme sau mai tarziu, fiecare vom avea cate un "Noctambule" ( si nu numai). Abia astept sa facem schimb. Sa speram ca se vor prinde. Pe cei de anul trecut i-am plantat intr-un loc nu prea fericit, si am reusit sa raman doar cu 3. Anul acesta voi avea mai multa grija.
 
Sus