Furnizor de irisi si hemerocalisi din Ungaria

miha

Member
Multumesc de mesaj, eu n-am mai reusit sa intru pe-aici si imi cer scuze ca s-a intarziat din cauza mea. La mine nu se deschide centralizatorul, daca am prins ceva e ok, daca nu...nu . Nu adaug nimic...
Multumesc...
 

laural

Well-Known Member
Roxana, te necajesc cu o rugaminte :oops: :oops: :oops: Daca se poate sa scoti de la mine Melted Butter( e din lista suplimentara) si sa ma treci cu "In the Mist". Sarut mana
 

madairina

Member
Am reusit sa verific si eu lista. Toti cei comandati de mine sunt pe stoc. Va rog sa ma anuntati si pe mine cand si cat trebuie sa platesc.
 
Am facut o verificare finala inainte de a trimite lista Anneimaria si a aparut o pozitie : Burgundy Brown a Gabrielais care nu apare nici in lista cu completari si nici lipsa stoc in lista initiala . Cred ca a omis pozitia asta . Va rog sa-mi spuneti cum facem :D
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
stati ca ma mai uit odata pe lista :?
se poate sa fi gresit eu ,dar nu avea cum sa dispara pt ca nu se pot modifica posturile aici :gandit:
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
sa stiti ca eu am gresit :oops: imi cer iertare :oops:
Gabi ai un Burgundy :D
tot nu imi dau seama unde ati vazut voi in lista ca eu nu-l vad :gandit:
in fine bine ca e ,cand e gata imi spunteti si trimit email la omul nostru :D
 

gabrielais

Active Member
asta zic, initial eu il vazusem, apoi nu m-am mai uitat; acum ca a zis Roxana, m-am uitat si nu mai era... :nu stiu: ori n-am vazut eu bine.. :rofl: nu-i problema, daca este ramane, daca nu, nu...va multumesc! :hug:
 
Sus