Florile din gradina in 2012

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

happy

Well-Known Member
MihaelaR a spus:
La voi vine iarna mai repede,foto au iesit superbeeeee.
Trandafirul este grozav,ce de flori!
:hug:
Ei fac parte din familia eschimosilor!!! :rofl: Eu inca mananc rosii din solar si ardei kapia din gradina ;-)
 

happy

Well-Known Member
Cum Victoria tu nu ai rosii in solar acum?La cate sortimente ai avut toata vara!!! :eek: Sau inca nu ai solar?
Este cam off-topic dar acum mai mult flori de gheata o sa expunem,ca Bradut ;-)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Lasa Happy, ca eu stau la Polul Nord si tot mananc rosii...e drept ca nu din solar, ca n-am ci din...beci :rofl: Cand am scos vrejurile de rosii toate gogonelele le-am depozitat in beci, unde continua sa se coaca ;-)
 

happy

Well-Known Member
Buna idee,caldura si intuneric le trebuie sa se coaca!O sa pun si eu cateva ca am multe verzi!
 

MihaelaR

Member
Cam asa este gradina acum,plina de galbenele,craite,tufanele si alte ierburi pentru pasari




si ce rosii mai sunt in solar



in sud inca ne bucuram de vreme buna.
Sa auzim numai de bine! :hug:
 

MihaelaR

Member
Nici nu zici ca vine iarna la tine in gradina,sunt superbe.
Eu sunt fan culori derivate din rosu,iar tu ai din plin.
Felicitari! :clap: :hug:
 

bradut

Well-Known Member
Carmen, vezi c-ai ratacit niste poze cu irisi, din vara, printre imaginile astea de noiembrie. :rofl: (eh, asa-i cand vezi ca la tine e iarna, nu-ti prea vine sa crezi ce vezi la altii :rofl: )
 

gabrielais

Active Member
bradut a spus:
Carmen, vezi c-ai ratacit niste poze cu irisi, din vara, printre imaginile astea de noiembrie. :rofl: (eh, asa-i cand vezi ca la tine e iarna, nu-ti prea vine sa crezi ce vezi la altii :rofl: )
sunt si irisi remontanti...eu am avut inflorit Champagne Elegance pana acum vreo cateva saptamani ;-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus