Florile din Gradina 2013

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Au mai inflorit:









Buchete:



Gutui ornamentali: Hibrizi foarte noi:

 

adrianam

Well-Known Member
Am luat si eu in toamna ce narcise am mai gasit prin magazine, dar pana acum doar un palc din cele clasice are boboci!
In afara de narcisele tet á'tet care cred ca au o luna de cand sunt inflorite!
Foarte frumoase ale lui Popgeo!
In fiecare toamna zic ca iau din gradina fermecata si ma trezesc prea tarziu! Si iau ramasite de prin magazine!
 

taia

Active Member
Geo, cat sunt de frumoase !!!!! cand incepeti vanzarea ,sa sti ca ma abonez.
In alta ordine de idei : Azi la pranz,vazand ca nu inceteaza ploaia aia mocaneasca, si fiindca afara parca se mai incalzise, am iesit in gradina sa continui plantarile. Mai ploua,mai statea, pana cand, pe la ora 16 ..... a iesit SOARELEEEEEEEE !!!!!! Doamne cat e de frumos acum, nu e nici un nor pe cer ! :D
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Da, cred ca ploaia asta ne cam chinuie toate plantele .. si mai ales florile. Abia astept sa iasa un pic mai mult soarele...

Poti sa ii trimiti email la mama sa te puna pe lista de rezervare la narcise. Probabil in toamna vor fi destule in surplus...


taia a spus:
Geo, cat sunt de frumoase !!!!! cand incepeti vanzarea ,sa sti ca ma abonez.
In alta ordine de idei : Azi la pranz,vazand ca nu inceteaza ploaia aia mocaneasca, si fiindca afara parca se mai incalzise, am iesit in gradina sa continui plantarile. Mai ploua,mai statea, pana cand, pe la ora 16 ..... a iesit SOARELEEEEEEEE !!!!!! Doamne cat e de frumos acum, nu e nici un nor pe cer ! :D
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Astea sint si favoritele mele....... pina incep cele cu rosu...;-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus