Floarea zilei (3)

ghia_don

Active Member
Frumosi mai sint !! :D
La mine Baptistii nu vrea sa infloreasca deloc :( ..toata var a facut cite un boboc pe care l-a pierdut inainte sa infloreasca. Acum vreo trei saptamini i-am schimbat pamintul si acum are iar un boboc, poate pe asta il duce pina la capat :rugaciune: ..

Acum ii am infloriti pe astia..

 

adite

Active Member
Frumoase flori, parca-i vara! :clap: La mine, cel galben dublu n-a mai inflorit din iunie, dar are boboci mici. Poate reuseste sa infloreasca pe racoare, daca nu i-a placut caldura.
 

ghia_don

Active Member
Nici alor mei nu le-a placut caldura de au facut acum prima floare ;-) ...ca astia doi acum au inceput :x ...
helen, rozaliul e Classic Rose, iar degradeurile sint la oferta acum pe racoare :giggle: ..
 

Setris

Member
Frumosi ! :indragostit:
... :nefericit: prinsesem si eu un puiut de roz in vara asta, dar in concediu, cat am fost plecata, s-au imultit colembolele si l-au terminat... mai incerc in primavara sa prind iarasi!
 

popescu gp

Well-Known Member
Noroc ca urmarind prognoza meteo pe mai multe siteuri am reusit sa bag hibii la adapost caci cu atata ploaie si temperatura sub 15 grade riscam sa-i pierd.
 

popescu gp

Well-Known Member
Bravo Sini;mie albul complet mi-a sucombat,desi nu am inteles si nu inteleg care este cauza,repectand la toti hibii conditiile identice.
 
Sus