Floarea zilei (3)

Setris

Member
popescu gp a spus:
Am patit un necaz asta noapte; din caua greutatii si a vechimii suportul pe care erau asezati o, parte din hibi s-a aplecat si hibii au cazut;o parte din ghivece s-au spart,cateva tulpini s-au rupt si am avut de lucru;sper sa reusesc sa-i fac sa-si revina
La cat sunt de delicati si frumosi, eu zic ca primesc destula dragoste ca sa-si revina !
Sa auzim de bine si sa-i revedem infloriti si zambitori ! :indragostit:
 

sini

Well-Known Member
Cat sunt de frumosi! Nu se dau ei batuti asa usor.Isi vor reveni sigur.
La mine azi un pui
 

georgiana georgiana

Active Member
popescu gp a spus:
Am patit un necaz asta noapte; din caua greutatii si a vechimii suportul pe care erau asezati o, parte din hibi s-a aplecat si hibii au cazut;o parte din ghivece s-au spart,cateva tulpini s-au rupt si am avut de lucru;sper sa reusesc sa-i fac sa-si revina
Eu cred ca isi vor reveni.
Succes!
 

geodezia

Well-Known Member
:hug: :hug: multumesc cei 2 sunt de la coemnzile gommer\au 3 ani si sunt fericita ca le-am aflat secretul al gomerosi ca pina acum imi decesau
 

geodezia

Well-Known Member
simplu vasele marine crescinda nu trebuie puse vase amri adica cum scrie la carte adica din 10 in 10 cm vasul la schimbare ai stiu ce spun ca am incercat in toate felurile si nu mi-a reusit acum am 4 la el dupa vreo 10 pierduti experienta amara si dureroasa la buzunar
 
Sus