Floarea zilei (3)

gabriela61

Member
nu stiu daca pun bine aceasta imagine aici dar pentru mine a fost surpriza zilei.Am fost plecata o saptamana si can am venit uite cum m-a asteptat dumnealui....

 

nicolet

Member
gabriela61 a spus:
nu stiu daca pun bine aceasta imagine aici dar pentru mine a fost surpriza zilei.Am fost plecata o saptamana si can am venit uite cum m-a asteptat dumnealui....

Si-a facut de cap cit ai fost plecata :rofl:si te-a asteptat cu bratele deschise
Arata frumos tare chiar si fara frunze :D
 

nicolet

Member
Ce frumos este si al tau magda :D la cit mai multi iti doresc
Al meu se pregateste de tunsoare dar daca apare ceva bobocei aminam
 

magda

Active Member
Moderator
Multumesc. Nu se compara cu frumusetile voastre, dar este puiul meu cel frumusel si harnicut.
 

miha

Member
Desi am avut si eu multe pierderi in iarna asta, in principal datorita lipsei conditiilor pentru iernarea hibiscusilor, ma bucur de cei care mi-au ramas...

Azi Nightmare

 

popescu gp

Well-Known Member
Miha o frumuste rapitoare;felicitari si sa dea D-zeu sa nu mai ai pierderi(pe care le regret sincer caci stiu ce inseamna sa pierzi ceva ce iti place si eu am pierdut d 3 hibi anul acesta ,ca de altfel cota anuala de 6 ani de cand am fitosi asa ca fa socoteala cam cati am pierdut)
 

miha

Member
popescu gp a spus:
Miha o frumuste rapitoare;felicitari si sa dea D-zeu sa nu mai ai pierderi(pe care le regret sincer caci stiu ce inseamna sa pierzi ceva ce iti place si eu am pierdut d 3 hibi anul acesta ,ca de altfel cota anuala de 6 ani de cand am fitosi asa ca fa socoteala cam cati am pierdut)
Multumesc frumos...sper si eu ca cei ramasi sa se adapteze la mine, dar riscuri exista intotdeauna, mai ales ca nu am o sera in care sa le ofer ce le place.
 
Sus