Felicitari hand-made

cornelia

Fondator
Membru staff
Dragalasilor care dintre voi are aceasta pasiune?

M-ar tenta si pe mine dar am nevoie de un pic de ajutor. :rofl: Nu stiu nici macar terminologia, nu stiu ce sa cumpar. :rofl:
 

veretregn

Active Member
Aici este o nebunie... nu cunosc terminologia însă se fac felicitări de mână. Se decupează, lipește etc. Am primti de crăciun chiar și hârtie de împachetat de mână... o prietenă a avut răbdarea să facă 2013 de steluțe cu stiloul pe o coală de hârtie... Adevărul este că m-am bucurat de hârtie mai mult decât orice alt cadou...
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Hai ca n-am avut liniste si cand am iesit de la serviciu am dat buzna la magazin sa-mi cumpar oarece. Frate, nu e deloc simplu. Si nu s-ar spune ca am doua maini stangi. :rofl: Am reusit sa incropesc 4 "dracovenii" dar inca nu le-am lipit. O las pentru weekend. Dureaza destul de mult pana le asamblezi. :hipnotizat:
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Foarte reusite!Ai sa vezi cat de mult te destinde lucrul manual.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Saru'mana.

Iudit chiar asa, azi 4-5 ore cat am bibilit la ele am uitat sa si mananc. Am fost in afara timpului. Uite asa tin eu dieta. :rofl:
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
cornelia a spus:
astea au fost asa de test.
nu s-ar zice la cit sunt de reusite sa stii....Bravo tie :marfa: ca te-ai apucat de asa ceva.

Ai vreun gind cu Valentinul importat??? :p
Persevereaza sa te destinzi si o sa devii de un calm imperturbabil :tavalit: :tavalit: :tavalit:
 

maxie

Member
cornelia a spus:
:rofl: Sigur. Da' stai sa mai exersez ca astea au fost asa de test.
Ti-au iesit din prima.Atata timp cat iti face placere ce faci si pui suflet acolo,vei reusi sa faci ceva frumos ! Pe mine ma bate gandul sa ma reapuc de tricotat.Poate se prinde ceva si de fetele mele.
Continua.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Saru'mana. Sunt o multime de lucruri pe care nu le stiu, dar incet incet o sa le invat.
 

leonora

Active Member
Frumusele foc Cornelia,faceam si eu cand eram acasa si mai ales martisoare din pene colorate si globuri sparte,acum exersez doar la globuri :) .
 
Sus