Episcia

miha

Member
Sunt superbe Ena...Succes cu ele!!! Iti tinem pumnii sa se prinda toate...sa le vedem in toata splendoarea lor...
 
D

dyayzh

Guest
Arata fff bine dupa 2 saptamani de plimbare. Sa-ti creasca mari si frumoase si sa te bucuri de florile lor cat de curand. Desi la episcii si frunzele sunt un curcubeu de nuante :D
 

Tina

Active Member
Ce vremuri minunate traim, daca se gasesc episcii la babute, pe strada.. ziceti si voi.. :) :)

 

michaela

Active Member
" banala"cred ca e silver sky dar in poza se vedea inflorita cyclam.... :wink: (pe silver sky o am.... :D )
 

Tina

Active Member
Oricum este spectaculoasa !! Sa iti traiasca si sa ne arati poze cu flori !!
Loc, loc mai ai ? :rofl:
 

Marmoset

Member
:rofl: :rofl: :rofl: Tu n-ai vazut ca am speculat fiecare centimetru patrat? :rofl: :rofl: Bufetul ala era pe post de blat de lucru la bucatarie, dar...arta cere sacrificii, asa ca...se lucreaza teribil de bine pe masa si pe blatul ramas de pe langa plita si chiuveta. :wink:
Oricum, chiar daca raman fara loc..., tot fac loc si pentru altele! :rofl: :rofl: Dar cred ca nu-ti spun nicio noutate! :evil:
 

sorina

Active Member
ani , ce mai face episcia ta alba ???? as vrea sa vad cum arata inflorita si cit a mai crescut :?: :?: :?:
Felicitari tuturor celo care aveti asemenea frumuseti :clap: :clap: :clap:

In general as vrea sa vad pozele uneia mature , sunt pretentioase dupa cite stiu si am vrut sa vad care e ritmul lor de crestere si inflorire ??
 
Sus