Double Delight

claude

Well-Known Member
Moderator
Frumos! Double Delight e unul din preferatii mei...ii visez parfumul! :D
Eu inca nu am nici o floare deschisa la trandafiri :cry: Oricum, pare ca primul va fi Crimson Glory
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Daaaa, frumos...imi place trandafirul asta foarte mult. La mine e in al doilea an :D si e printre primii care infloresc (inaintea lui a inflorit un Pernille Poulsen).
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Nu l-am mai gasit la Rona Land. E superb, vreau sa fac rost de el.
ai gasit in alta parte? daca vrei iti iau eu din piata de la magazinul care comercializeaza produse de la Ciumbrud, am mai luat si eu inca unul!!
 

anasstasia

Active Member
Eu am comandat de la Ciumbrud, prin Iudit. Daca comanda va fi incompleta si daca nu te superi, voi apela la ajutorul tau. Multumesc pentru oferta si ajutor.
 

elipopa

Active Member
anasstasia a spus:
Eu am comandat de la Ciumbrud, prin Iudit. Daca comanda va fi incompleta si daca nu te superi, voi apela la ajutorul tau. Multumesc pentru oferta si ajutor.
cu mare drag, numai sa nu fie prea tarziu si sa nu mai gasesc! Marti cand i-am luat eu mai avea cam 4-5 bucati!!
 

elipopa

Active Member
inflorit si la mine! imi place de mor! e superb si parfumat....... mi l-am dorit enorm in gradina mea!! a inflorit printre primii in gradina de la tara, desi e plantat in toamna!!

 
Sus