Cyclamen

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Simonaaaaaa.........e a patra pe care am avut-o.Nu reusesc si pace.Nu vrea la mine! :(
Imi place si are flori superbe dar.......... :cry:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Eu nu mai vreau sa mai vad in fata ochilor bulbi ca azi am comis-o iremediabil: am cumparat un bulb de hippeastrum pe care am platit ceva mai mult de 20 RON ...dar asta am vazut de-abia acasa, cand m-am uitat pe bon... :x
si ma scuzati de off topic
 

MONIS

Member
crede-ma ca imi dau toata silinta..... :) dar si eu cand le vad pe ale voastre,crezi ca nu ma imbolnavesc :) :x
 

elenafles

Active Member
gradinar1 a spus:
Eu nu mai vreau sa mai vad in fata ochilor bulbi ca azi am comis-o iremediabil: am cumparat un bulb de hippeastrum pe care am platit ceva mai mult de 20 RON ...dar asta am vazut de-abia acasa, cand m-am uitat pe bon... :x
si ma scuzati de off topic
Planteaza-l repede.Peste exact o luna ai sa te bucuri si nu o sa-ti mai para rau.Asa am patit si eu :D Scuzati pentru off topic :oops:
 

rodica05

Member
Luat de la Simfonie, pentru ca-si merita banii:

Cand am ajuns acasa am avut o surpriza placuta: miroase a lamaita!!! :indragostit:
 

amita

New Member
rodica05 a spus:
Luat de la Simfonie, pentru ca-si merita banii:

Cand am ajuns acasa am avut o surpriza placuta: miroase a lamaita!!! :indragostit:

Ce superbe sunt... Vreau si eu, de unde ai luat??? Te rog, sunt superbe, si la pret, 5 lei n-am vazut pe nicaieri.
Tks
 
Sus