Cornelia

claude

Well-Known Member
Moderator
L-ai mirosit? Ca piticul meu anul trecut avea miros slab si citisem ca are miros puternic :?
 

anasstasia

Active Member
Are un parfum placut. Eu din cauza alergiei nu disting nuantele. Pentru mine cei care au parfum il au mai intens sau nu. Mirt, citrice si alte povesti nu prind la mine :rofl:
Si inca ceva care ti se va prea tie socant: eu nici nu-i miros. Daca ma izbeste parfumul bine, daca nu...uit sa-i miros :tavalit:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Cand va aud ca-mi ziceti ca nu stiti daca miroase o floare din gradina voastra ma sochez :rofl: Eu imi bag nasul peste tot :mrgreen: Nu ca as avea un nas fin, nu disting nici sa ma omori mirosurile, habar n-am cum spun unii ca un trandafir miroase a pere, ca eu nu ma prind :rofl:
 

bradut

Well-Known Member
Claude, de cand mi-ai spus ca irisii pot avea miros (nici nu-mi trecea prin cap!), am inceput si eu sa-mi bag nasul. Mi-am dat seama ca si bujorii au parfum. Sunt mai receptiva acum, si nu-i rau. :rofl:

Anasstasia, ce dragalasa e Cornelia! Abia astept s-o am si eu. E pe listuta. :)
 

lucia2002

Active Member
claude a spus:
Cand va aud ca-mi ziceti ca nu stiti daca miroase o floare din gradina voastra ma sochez :rofl: Eu imi bag nasul peste tot :mrgreen: Nu ca as avea un nas fin, nu disting nici sa ma omori mirosurile, habar n-am cum spun unii ca un trandafir miroase a pere, ca eu nu ma prind :rofl:
Si eu am trecut-o in comanda lui Petrovic.
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Arata foarte frumos! Ai numai munini in gradina si vad ca nu te opresti cu achizitiile. :rofl:
Peste cativa ani, vei taia bilete la intrare ;-)
 
Sus