Colectiile membrilor

melimeli

Active Member
adaug si eu trandafirii mei :D
trandafiri pitici
......
trandafir salbatic poza 2009 . poza 2010
trandafiri cataratori poze in 2010
... :D
 

melimeli

Active Member
multumesc :oops:
voi mai adauga poze pe masura ce vor inflori :) mai am piticuti la care nu le-am gasit poze in album
mai am si unul lila catarator care trebuie pozat :wink: la fel si trandafiri normali :D
 

haplea82

Member
fii serioasa!astia nu sint trandafiri de anul acesta!unii sint aproape sa le treaca floarea iar intr-o fotografie se vede o portulaca inflorita,ba in alta se vede o portuilaca care a format deja seminte, .nu zic ba ,in banat este ceva mai cald ca-n oltenia dar nici asa!singurul cu care pot fi de acord este ultimul,cel catarator!
in orice caz frumosi trandafirii
 

aleynad

Active Member
Moderator
pai nu a precizat ca ar fi de anul acesta :!:
topicul este pentru colectiile de trandafiri ale forumistilor
trandafirii sunt de anul trecut, iar pe masura ce vor inflori altii noi, Meli va posta poze cu ei!
cam asta era ideea, Haplea! :D
nu a vrut fata sa ne minta :|
 

haplea82

Member
scuze,dar eu asa am cam inteles!alaturarea 2009-2010 m-a facut sa cred ca toti sint cu pretentia de proaspat infloriti ceea ce e practic imposibil
+chestia cu "voi mai adauga pe masura ce vor mai inflori"
 

aleynad

Active Member
Moderator
ei, Meli e mai grabita in exprimare! :wink:
dar nu a facut-o cu intentie :D


trandafirii nou infloriti pe anul acesta se posteaza la topicurile aferente : trandafiri cataratori, pitici etc.
 

v.cristina

Active Member
sunt sigura ca meli nu a dorit sa induca pe nimeni in eroare
sunt minunati trandafirii :) si abia astept sa revii cu cei infloriti anul acesta
 

melimeli

Active Member
haplea82 a spus:
fii serioasa!astia nu sint trandafiri de anul acesta!unii sint aproape sa le treaca floarea iar intr-o fotografie se vede o portulaca inflorita,ba in alta se vede o portuilaca care a format deja seminte, .nu zic ba ,in banat este ceva mai cald ca-n oltenia dar nici asa!singurul cu care pot fi de acord este ultimul,cel catarator!
in orice caz frumosi trandafirii
nu am scris ca ar fi de anul asta numai la cel salbatic am scris 2009 ca era poza de anul trecut si cel de anul asta care a fost facut acum vreo 2 saptamani asdta doar pt. o comparatie cum era anul trecut si cum e acum :wink: cine voia a inteles ce am vrut eu sa scriu :evil:

haplea82
PostPosted: Wed May 19, 2010 3:47 pm Post subject:
scuze,dar eu asa am cam inteles!alaturarea 2009-2010 m-a facut sa cred ca toti sint cu pretentia de proaspat infloriti ceea ce e practic imposibil
+chestia cu "voi mai adauga pe masura ce vor mai inflori"

se referea strict la poze noi cu trandafiri pe care ii am si nu am gasit poze de anul trecut sa postez :mrgreen:
 
Sus