Colectie Ioana

CristianG

Well-Known Member
IoanaTweety a spus:
Buna dimineata!
Imi fac aparitia pe acest forum prezentandu-mi colectia de orhidutze. Deocamdata sunt toate sanatoase si voioase, le am de o luna. De atunci, tot fac loc in camera pt inca una..si inca una. :rofl:
Sper sa va placa. http://home-and-garden.webshots.com/album/576873901JXBlzK
Ioana sa inteleg ca vrei sa facem infarct? 8) Sunt mut de uimire...Nu stiu cum ai reusit sa achizitionezi astfel de specimene insa crede-ma ca orice colectionar de orhidee ar dori sa le aiba. Nici in sere nu vezi asemenea exemplare.Felicitari! Sper sa iti traiasca! Cum stai cu experienta in cresterea lor mai ales ca le ai abia de o luna? :D
 

CristianG

Well-Known Member
Apropo.....Imaginea din avatar....Hmm! Nu am mai vazut asa ceva! :idea: Pozele facute de tine....Esti o artista desavarsita! :D
 

mikiduzza

Member
ce minunatii ai....
cat se poate de superbe!!!
De poze ce sa mai spun...zici ca sunt decupate din revista.
felicitari!
 

IoanaTweety

Active Member
Va multumesc mult :)
Imbin cele 2 pasiuni ale mele: fotografia si orhidutzele. Le-am descoperit recent si nu stiu cum de nu le-am vazut frumusetea pana acum.
Stiu ca nu-s specii oficiale, cred ca-s toate NOID-uri, dar imi plac la nebunie. Doar privindu-le ma luminez sufleteste.
Deocamdata sunt 10, nimeni nu le-ntrece. :rofl:
O zi faina.
 

bebe Iris

Active Member
ce frumuseti! :eek: si 10 intr-o luna! asta da achizitie serioasa :D .
dar asa-i dupa ce te cuceresc, nu te mai poti opri :)
 

bebe Iris

Active Member
foarte frumoasa! si eu i-am dat tarcoale ieri prin Kaufland, dar am plecat cu o phale pana la urma... :rofl:
 

anyny

Member
ioana felicitari!!!! :clap:
cele cu picatele si arlechin m-au dat gata.... :oops: de unde le-ai luat, la noi in zona nu vezi asa ceva :cry:
 

andra444

Member
felicitari ioana! ai o colectie superba si impresionant de mare!! la cat mai multe si diverse orhidee!!!
 
Sus