Colectie CristianG

sicora fabian

Active Member
Wow, ce explozie de culori!
Si cata grija trebuie pentru fiecare!
Felicitari, Cristian!
Si nu mai pomeni de spatiu ca este destul pentru fiecare! :rofl:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Splendide, Cristian, felicitari!
Se vede ca esti un pasionat de orhidee, bravo!

Off-topic - o sa te rog sa editezi din nou imaginile si sa le asezi cate 4 imagini pe rand pentru ca se decaleaza intreaga pagina.
Multumesc!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Cristian, sunt foarte frumoase si bine ingrijite! Felcitari si sa te bucuri in continuare de ele!
 

lelia

Well-Known Member
Cat sunt de frumoase !!!! si ce culoooori !!! :visator:
Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ele ,caci sunt minunate :D
 

CristianG

Well-Known Member
sicora fabian a spus:
Wow, ce explozie de culori!
Si cata grija trebuie pentru fiecare!
Felicitari, Cristian!
Si nu mai pomeni de spatiu ca este destul pentru fiecare! :rofl:
Hello! Ai dreptate...Culorile schimba starea de spirit.Am observat ca unele au fite.Am o Catteya de doi ani si nu vrea sa infloreasca deloc. Arata bine, are si doi pui in crestere si continua sa doarma.Uneori imi vine sa o dau insa ai mei au spus sa o las ca arata bine ca frunzis.Apoi cine stie, intr-o zi poate o sa infloreasca.Insa trebuie sa aiba grija ca daca mai creste si se extinde ca o liana peste toate si nu face flori ..... :mrgreen: 8)
 

CristianG

Well-Known Member
gradinar1 a spus:
Splendide, Cristian, felicitari!
Se vede ca esti un pasionat de orhidee, bravo!

Off-topic - o sa te rog sa editezi din nou imaginile si sa le asezi cate 4 imagini pe rand pentru ca se decaleaza intreaga pagina.
Multumesc!
Multumesc pentru gandurile tale.Florile ne aduc multe bucurii in suflet.Daca nu ar exista, cu siguranta ca nu ne-am simti bine deloc. Multumesc Cornelia pentru editare.Am incercat sa le editez asa cum ai facut tu, insa nu mi-a reusit.Asa ca le-am lasat in sir indian. :)
 

CristianG

Well-Known Member
VioletaB a spus:
:D Te felicit sincer , Criastian, pentru pasiunea ta!

Orhideele sint cu adevarat minunate si bine ingrijite . Bravo !

:D
Multumesc VioletaB pentru cele scrise.M-au atras orhideele de cand au aparut pe piata (2000).Ma rog erau mai putine pe vremea aia.Bucuria voastra este si bucuria mea Lelia,Caramell....Sa ne bucuram cu totii de florile pe care le avem fiecare.Toate sunt superbe.De fapt nu cred ca exista flori urate pe lumea asta. :)
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
superba colectie ! :wink: felicitari si la mai multe :D intodeauna se mai gaseste loc pt inca o orhidee :wink:
 

sarselia

Active Member
Moderator
:eek:
Felicitari CristianG!
Ai niste Phale superbe!Sa ai parte de ele si sa te bucure cu florile lor frumoase!
 

CristianG

Well-Known Member
Multumesc pentru gandurile voastre (ghia_don si sarselia)....Sper sa ma descurc si de acum incolo cu ele... :)
 

anyny

Member
vai acuma ti-am descoperit colectia :indragostit:
sunt absolut superbe@!!!
se vede k ai mare grija de ele :)
sa-ti traisca cat mai mult :D
 

CristianG

Well-Known Member
anyny a spus:
vai acuma ti-am descoperit colectia :indragostit:
sunt absolut superbe@!!!
se vede k ai mare grija de ele :)
sa-ti traisca cat mai mult :D
Multumesc din suflet Anyny... :) Esti o draguta! In general, toate florile sunt superbe.Nu exista floare urata pe pamant.Trebuie doar sa avem ochi de vazut si sa lucram cu inima.Florile sunt oglinda sufletului nostru. Sa ne traiasca toate florile si sa ne bucuram de ele impreuna. :wink: :)
 
Sus