Colectie Cornelia

armeana

Member
Cornelia sunt superbi hibicusi tai,m-ai inebunit cu cei galbeni ,sa-ti traiasca si poate candva :? ne vei bucura si pe noi cu puiuti
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Multumesc, ma bucur ca va plac. In privinta puiutilor nu stiu deocamdata ce sa spun, ma voi stradui. Tineti pumnii.
 

Simona D.

Member
Pentru unii, verde e culoarea banului, pentru altii, verde e culoarea invidei etc.
De ce credeti ca sunt eu verde acum ??? :rofl:

Cornelia, sa-ti traiasca si creasca colectia !
E un fel de Nirvana pentru mine :rofl:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Iar altii au chiar mainile verzi. :rofl: Glumesc. Asa mi s-a spus: ca am degete verzi (norocul meu ca nu dau cu oja pe unghii). Sper sa mai infloreasca si altii, dintre lenesi.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Pai sa mai infloreasca, ce sa faca?? Sa leneveasca? Lasa-i incolo ca unii asta fac de 2 ani. Am obosit sa-i tot bibilesc si ei nimic. Rusine sa le fie. Au facut boboci in noiembrie pe care evident ca nu i-au tinut ca era prea frig si acum nimica nimicuta. Sunt foc si para pe ei.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Sa-ti spun ca s-au adunat vreo 400 de poze numai cu hibi in ultimele 2 luni? Inca mai fac curat prin ele ca in curand o sa am nevoie de un hard mai mare. :oops:
 

Simona D.

Member
:tavalit: :tavalit: :tavalit:
Deci, sa recapitulam, sa stiu ce ma asteapta. In prima faza nu mai am loc in casa iar apoi, nu mai am loc pe hard :tavalit:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Da, el este. Dar in forma asta infloreste rar. De obicei nu e chiar atat de batut si nici culoarea nu e asa intensa.
 
Sus