Colectie Cornelia

cornelia

Fondator
Membru staff
Multumesc. Daca am norocul sa infloreasca in curand toti pe care ii am, va va fi greu sa parasiti topicul. :wink:
 

ani

Member
Cornelia, nu vrei sa facem un schimb? Imi place ultimul hibi din colectia ta (nu stiu cum se numeste). Iti pot aduce ce nu ai din colectia mea.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Ani planta are abia 20 cm si e la prima floare. Chiar nu ma indur sa tai din ea acum.

Merci Violeta, ma rasfeti. :oops:
 

rodica05

Member
Incep s-o simt pe pielea mea :oops:
Daca am momentan unul, pot sa ma numesc colectionar sau mai trebuie sa astept pana mai achizitionez? :?

Rodica
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Pe la 1 azi noapte ce credeti ca faceam? Evidenta hibiscusilor lenesi. Au iesit 15 la numar. :suparat: Le dau bataita ca nu se mai poate.
 

lili

Member
cornelia a spus:
Pe la 1 azi noapte ce credeti ca faceam? Evidenta hibiscusilor lenesi. Au iesit 15 la numar. :suparat: Le dau bataita ca nu se mai poate.
Daca tu nu ai mila de sufletul nostru :gandit: ....au ei!!!! :p ..... te asteptam :D :visator:
 

angela draganoiu

Active Member
mda asa e te-ai cam facut nemiloasa cu bietii de ei. ce daca au 2 m ? tot mititei sint ca le-a fost frig. nu vezi ca nu se mai incalzeste, parca se raceste clima nu ............ cum spun astia ............
 
Sus