Colectia mea de trandafiri englezesti

Primula

Member
Multumesc tuturor pentru frumoasele cuvinte si pentru intelegerea de care ma bucur din partea voastra. Fetelor, dragele mele, invatati-ma si ce trebuie sa fac sa raspund la fiecare mesaj in parte! :oops: Daca tastez "Raspunde" adresez mesaj tuturor, dar uneori doresc sa adresez mesajul punctual, unei anumite persoane. Se poate asta? Cum? Multumesc pentru ajutorul vostru.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Ca sa trimiti mesaj unei singure persoane te duci in casuta ta de mesaje - in partea dreapta a ecranului, sus.
Cand apesi pe "Panoul de bord al utilizatorului" (sper sa nu gresesc, eu nu-l vad in romana) se dechide o pagina unde in partea stange, unele sub altele, gasesti niste optiuni printre care si "Mesaje private"
 

elianna

Well-Known Member
Mai este o varianta. Daca vrei sa raspunzi la postarea unei persoane dar mesajul sa fie public, apesi "quote" jos, in dreapta mesajului la care faci referire. In casuta in care scrii postarea, apare intre paranteze, textul la care faci referire.
 

Primula

Member
elianna a spus:
Mai este o varianta. Daca vrei sa raspunzi la postarea unei persoane dar mesajul sa fie public, apesi "quote" jos, in dreapta mesajului la care faci referire. In casuta in care scrii postarea, apare intre paranteze, textul la care faci referire.
Multumesc mult!
 

Primula

Member
gradinar1 a spus:
Ca sa trimiti mesaj unei singure persoane te duci in casuta ta de mesaje - in partea dreapta a ecranului, sus.
Cand apesi pe "Panoul de bord al utilizatorului" (sper sa nu gresesc, eu nu-l vad in romana) se dechide o pagina unde in partea stange, unele sub altele, gasesti niste optiuni printre care si "Mesaje private"
Multumesc, de acum incolo ma voi descurca!
 

claude

Well-Known Member
Moderator
E un trandafir superb, eu l-am tot ocolit il am doar de anul acesta si ma bucur, e minunat!
 
Sus