Clematite, trandafiri, hemerocallis...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

gabrielais

Active Member
clematite a spus:
Am 100 de trandafiri in plus, la care unii au renuntat, i-au schimbat, nu mai raspund la email-uri....etc :(
stii tu Maria, pui lista cu disponibilitati si te mai scapam noi de cativa ..eu si-asa imi mai doream cate ceva si n-am mai apucat sa comand, ca m-am bagat in prea multe comenzi si ma gandeam ca nu fac fata..insa am achitat mare parte din ele si sper sa mai ramana acolo de ceva in plus :) :rofl:
 

miki70

Active Member
Maria :hug: te salvez eu de 2
Paul's Himalayen Musk 25ron
Sally Holmes 25 ron

Mai am Sonneroschen bagat in coletul Adrianeim care l-am platit. Transport+ambalare nu mai platesc acum, deci fac o plata de 50 ron, ok? Te rog da-mi urgent contul deoarece vreau sa fac plata acum , mai am o plata la CEC si pt ca tot plec de acasa sa o fac si pe asta.
 

miki70

Active Member
Va rog, care sunteti onlline dati-mi si mie contul Mariei pt ca stau imbracata gata sa ies pe usa. :rose:
 

geodezia

Well-Known Member
:rofl:
de un James Galway te scap eu asa ca mai adaug la cei 60 de ron si 45 asa ca fac 105 ron pentru virament (adica 44 irisi +8,5 diferenta de la seminte +4,2 comisionul +45roseul )
 

geodezia

Well-Known Member
Maria am dat un pm dar merge greu outbux-ul cu o posibila explicatie pentru rosele ramase dar merge outbuxul asta greu asa ca ma astept deseara sa iti intre ..e o posibila explicatie
 

clematite

Well-Known Member
geodezia a spus:
:rofl:
de un James Galway te scap eu asa ca mai adaug la cei 60 de ron si 45 asa ca fac 105 ron pentru virament (adica 44 irisi +8,5 diferenta de la seminte +4,2 comisionul +45roseul )
Adjudecat, merci. :D
Am inteles si explicatiile :D :rose:
 

miki70

Active Member
Maria am facut plata de 50ron la ghiseu BT , la explicatii scrie trandafiri Miki70 (Adrianam) Trandafirii mi-i pui tot in coletul Adrianei , adica baga-i in lista ei .
Multumesc mult Maria :hug:
 

clematite

Well-Known Member
miki70 a spus:
Maria am facut plata de 50ron la ghiseu BT , la explicatii scrie trandafiri Miki70 (Adrianam) Trandafirii mi-i pui tot in coletul Adrianei , adica baga-i in lista ei .
Multumesc mult Maria :hug:
Da, i-am pus in lista ei. Te pup.
 

taia

Active Member
Maria,
Am facut restul de plata ( sotul meu e depunatorul).Sper ca au intrat si ca e ok.
Multumesc pentru tot ! :*
 

victoria222

Active Member
clematite a spus:
victoria222 a spus:
Maria, am platit clematitele, sper ca au intrat banii si totul e ok. Sa ma anunti cand le vei trimite. Multumesc :rose:
Da, au intrat, cu comision de 4.2 lei :(
Vedem data viitoare. :D
Ups, scuze, mi-a scapat asta cu comisionul. Data viitoare ma revansez, sigur mai iau ceva de la tine primavara asta, inca nu stiu ce, tre sa vad ce loc mai am in gradina.
Mersi si scuze :rugaciune:
 

clematite

Well-Known Member
victoria222 a spus:
clematite a spus:
victoria222 a spus:
Maria, am platit clematitele, sper ca au intrat banii si totul e ok. Sa ma anunti cand le vei trimite. Multumesc :rose:
Da, au intrat, cu comision de 4.2 lei :(
Vedem data viitoare. :D
Ups, scuze, mi-a scapat asta cu comisionul. Data viitoare ma revansez, sigur mai iau ceva de la tine primavara asta, inca nu stiu ce, tre sa vad ce loc mai am in gradina.
Mersi si scuze :rugaciune:
:D :rose:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Padure de clematite :rofl: Super, abia asteptam sa poposeasca la noi in brate ;-)

Maria draga, daca din lista celor disponibili mai ai Bobbie James, vreau eu unul , sa-l adaugi la comanda mea :) Sa-mi spui daca este, ca sa virez banii
 

clematite

Well-Known Member
claude a spus:
Padure de clematite :rofl: Super, abia asteptam sa poposeasca la noi in brate ;-)

Maria draga, daca din lista celor disponibili mai ai Bobbie James, vreau eu unul , sa-l adaugi la comanda mea :) Sa-mi spui daca este, ca sa virez banii
Draga, e al tau. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus