Clematite, trandafiri, hemerocallis II

Rose

Active Member
Am comandat un brat de Cafe, si nu a trimis niciunul :([/quote]

Ce rau imi pare! Urmeaza sa ti-i trimita sau ne luam gAndul de la el?
 

claude

Well-Known Member
Moderator
clematite a spus:
Claude, te rog pune link-ul urmator in capul listei pentru comanda de Germania, ca daca il pun eu imi repeta iar ca si citat. Te rog mult sa il pui si in topicul cu comanda clematite Germania, tot in capul listei; asa isi poate cauta fiecare dupa poze si explicatii in...germana. :D

http://www.clematis-muenster.de/

:hug:
Executat ;-)
 

clematite

Well-Known Member
claude a spus:
clematite a spus:
Claude, te rog pune link-ul urmator in capul listei pentru comanda de Germania, ca daca il pun eu imi repeta iar ca si citat. Te rog mult sa il pui si in topicul cu comanda clematite Germania, tot in capul listei; asa isi poate cauta fiecare dupa poze si explicatii in...germana. :D

http://www.clematis-muenster.de/

:hug:
Executat ;-)

Si eu te iubesc la maxim, merci :indragostit:
 

Roxana Peled

Active Member
Maria, am cumva vreo sansa sa gasesc la tine, de pe oriunde poti tu, o Patricia Ann Fretwell?
Poate, poate ....
Si te rog eu mult zi-mi si mie ceva despre bani ca eu sunt putin rupta de .... realitate :rofl:
 

clematite

Well-Known Member
Roxana Peled a spus:
Maria, am cumva vreo sansa sa gasesc la tine, de pe oriunde poti tu, o Patricia Ann Fretwell?
Poate, poate ....
Si te rog eu mult zi-mi si mie ceva despre bani ca eu sunt putin rupta de .... realitate :rofl:
Sa ti-o tyrec la comanda de Germania?
 

geodezia

Well-Known Member
ok
vroiam doar beautiful bride sa o stergeti restul ramine
dar crezui ca nu puteti sterge din mesaj
Maria ramin celelalte doar beautiful bride sterge-o ca o luai de la poloneza
deci ramin
clematis Diamantina
Clematis 'Tae'
Clematis florida 'Vienetta'
Clematis 'Dancing Dorien'
Clematis 'Fireflame'
multam
 

clematite

Well-Known Member
geodezia a spus:
ok
vroiam doar beautiful bride sa o stergeti restul ramine
dar crezui ca nu puteti sterge din mesaj
Maria ramin celelalte doar beautiful bride sterge-o ca o luai de la poloneza
deci ramin
clematis Diamantina
Clematis 'Tae'
Clematis florida 'Vienetta'
Clematis 'Dancing Dorien'
Clematis 'Fireflame'
multam

Notat ;-)
 

Roxana Peled

Active Member
clematite a spus:
Roxana Peled a spus:
Maria, am cumva vreo sansa sa gasesc la tine, de pe oriunde poti tu, o Patricia Ann Fretwell?
Poate, poate ....
Si te rog eu mult zi-mi si mie ceva despre bani ca eu sunt putin rupta de .... realitate :rofl:
Sa ti-o tyrec la comanda de Germania?
Te rooooog! De oriunde! :D
Eu nefiind acasa nu m-am mai uitat la comenzi anul acesta :(
Pune-o te rog si pe ea pe o lista de unde vrei tu si poate mi-o trimiti in aprilie cu restul de plantute.
Multumesc mult de tot! :hug:

Si nu uita de bani! :D
 

LadyBug

Well-Known Member
Eu am reusit s-o comand la e-clematite, o fi asa de frumoasa ca in poze si in realitate?
 

clematite

Well-Known Member
LadyBug a spus:
Eu am reusit s-o comand la e-clematite, o fi asa de frumoasa ca in poze si in realitate?

Este superba, am avut anul trecut si le-am dat pe toate. Am vazut poze la fete, e mortala. Mai sunt cateva, care au inflorire spectaculoasa. Te poti uita in albumele mele, chiar si pe facebook, unde sunt multe postari de colectie din toata lumea.
 

MASCHA

Active Member
Maria nu gasesc in lista clematita
alpina Octopus ZOOCT
in oferta furnizorului am gasit-o,este scumpa si ai scos-o?
Imi cam face cu ochiul :)
 

clematite

Well-Known Member
MASCHA a spus:
Maria nu gasesc in lista clematita
alpina Octopus ZOOCT
in oferta furnizorului am gasit-o,este scumpa si ai scos-o?
Imi cam face cu ochiul :)
Daca ceva nu e in lista, inseamna ca nu e in stoc sau ca este la ghivece mai mari de 2 litri :(
 

clematite

Well-Known Member
MASCHA a spus:
M-am gandit eu,dar tu unde vezi date despre plante,daca sunt in stoc,la ce ghiveci... ?

Am o lista in PDF pe care nu stiu cum sa o pun, asa ca, am incercat sa copiez si sa o curat de ce nu e necesar, ca sa fie mai pe inteles. :D
 

LadyBug

Well-Known Member
clematite a spus:
LadyBug a spus:
Eu am reusit s-o comand la e-clematite, o fi asa de frumoasa ca in poze si in realitate?

Este superba, am avut anul trecut si le-am dat pe toate. Am vazut poze la fete, e mortala. Mai sunt cateva, care au inflorire spectaculoasa. Te poti uita in albumele mele, chiar si pe facebook, unde sunt multe postari de colectie din toata lumea.
Aoleo, daca ma mai uit iar prin albumele alea, dau fuga la banca sa fac un credit! Azi m-a pus Aghiutza sa ma uit la trandafiri si vreau sa cumpar o treime din ei :visator: pe toti aia roz-crem!!!
 
Sus