Clematite partea IV

adrianam

Well-Known Member
Splendida combinatia si norocoasa vecina! :D
Cati ani are clematita?
Si parca se mai vede o clematita mov in colt!
 

Roxana Peled

Active Member
Ce spirit de observatie ai! Asa este!
Aceea trebuie sa fie insa a vecinei ca pot sa vad suportul de partea asta a gardului :D
 
ghia_don a spus:
Ca sa vedeti ce imagine ii ofera vecinilor clematita mea :hipnotizat: :). M-a chemat azi sa-mi arate cit de frumos se combina cu trandafirul ei :D
mdaaaa...frumos peisaj...Clematita e de vis.Felicitari!!! Se indreapta catre vecina deoarece acolo gaseste soare.
Nu te uita ce zice si ce crede vecina...mut-o deacolo...intr-un loc in gradina ta unde dispune de soare si gandeste-te sa fie direcionata spre zona unde o poti admira toata ziua.

Felicitari inca-odata. E minunata.
 

miki70

Active Member
Nici eu nu as scoate-o. Oricum Ghia a zis ca-i vede florile pana unde se inalta gardul si a marcotat-o pt a pune si in alt loc.
 

aleynad

Active Member
Moderator
o clematita pe care o ador Warszawska nike



din pacate trandafirul cataror alb , plantat la baza ei de abia se misca :x
 

taia

Active Member
Da, Daniela - este una dintre cele mai frumoase ,infloricioase si fara fite dintre clematite.
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Dupa ce a suferit 2 mutari si ceva accidente, in sfarsit am sperante ca Ville de Lyon va arata la un moment dat ca o clematita fericita :rofl:

 

aleynad

Active Member
Moderator
perfect de acord cu tine, Taia! :D tocmai de aceea anul acesta am mai cumparat un exemplar...clematita asta merita o dublura in gradina :D
 

popgeo

Well-Known Member
Membru staff
Moderator
Continua inflorirea la Arctic Queen. Se pare care zista bine ploilor.


 
Sus