Clematis Patricia Ann Fretwell

bebe Iris

Active Member

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
:eek: :hipnotizat: :hipnotizat: :hipnotizat: :salivat: :salivat: :ros_unghii: :eek:f:
Eu pe asta de ce nu am luat-o??!!!! :rofl:

Daca mai era nevoie: e S U P E R B A!!!!
 

sarselia

Active Member
Moderator
Iat-o si pe a mea.Asa printre niste episoade de ploaie torentiala am apucat si eu sa o pozez.Cred ca atunci cand va avea soare va fi si mai frumoasa.

 

claude

Well-Known Member
Moderator
:hipnotizat: :hipnotizat: :hipnotizat:
Si eu ca si Carmen, oare de ce n-oi fi luat-o? :roll: Ca atunci cand au sosit plantele si erau o multime de-astea ma gandeam oare ce-o fi avand asa special de a comandat-o atata lume? Si uite ca am aflat :mrgreen: :rofl:
 

sarselia

Active Member
Moderator
:rofl: :rofl:
Ia nu va mai plangeti...ca stiti cum e... fiecare vrea ce nu are...si voi amandoua aveti niste frumuseti pe care nu ni le-am luat noi asa ca..... :cry:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
sarselia a spus:
:rofl: :rofl:
Ia nu va mai plangeti...ca stiti cum e... fiecare vrea ce nu are...si voi amandoua aveti niste frumuseti pe care nu ni le-am luat noi asa ca..... :cry:
asa ca marcotam tot ce se poate si organizam bursa clematitelor :rofl:
 

carla

Active Member
E minunata :eek:
Eu recunosc ca n-am luat-o pentru ca prea o lua toata lumea iar acum imi pare rau :( Asa ca o trec pe lista pentru la toamna
 

bradut

Well-Known Member
Este deosebita, intr-adevar! Eu am avut o retinere in ceea ce priveste achizitionarea de clematite cu floarea asa de incarcata. Ma gandeam ca la ploaie torentiala sau vant sa nu fie distruse, ele avand o floare "grea". Asa-i cand ai gradina in camp deschis, gandesti "prea mult". :rofl:
 

nick1971

Active Member
alfa a spus:
E minunata! Nick, doar o ai si tu! :wink:
:D o am si o declar invingatoare, sor-mea pana mi-a adus-o a tinut-o la caldurica :x iar eu cand am plantat-o si a dat cu nasu' de frig a palit, nu-i mai dadeam nici o sansa si acum a dat de jos foarte bogat
 
Sus