Ce ziceti de ...

liviu2512

Member
Ha,ha,ha...Vali,sa nu te trezesti cu vreun client ca vine la usa sa iti zica ca el a platit bonsaiul si a venit sa il ia acasa la el... :rofl: Doamne,unde s-a ajuns in tara asta...Maine poimaine te trezesti cand vii din concediu ca nu se mai potriveste cheia in broasca si ca altu iti zice k aici sta el...
 

vali

Active Member
Moderator
Le-am trimis exact acest mesaj:
"Nu pot decat sa ma bucur ca exista din ce in ce mai multe centre de gradinarit care sa vina in intampinarea iubitorilor de plante. La fel de mult ma bucur si pentru faptul ca am reusit sa va atrag atentia la un mod ce v-a determinat sa includeti una dintre imaginile bonsailor mei in catalogul dvs cu produse. Ma refer la "zelcova" de aici http://www.citygarden.ro/bonsai-mici/ze ... p1534.html
Recunosc ca as fi fost si mai bucuros daca ati fi solicitat si acceptul de a folosi acea imagine, cum e politicos si firesc, la urma urmei.
In acelasi timp, ma vad nevoit sa va atrag atentia ca ceea ce am fotografiat eu, in balconul meu (si apare in catalogul dvs), este un Ulmus parvifolia "hokkaido" (ulm chinezesc), nicidecum un ZelKova serrata (ulm japonez).
Cred ca eventualii dvs clienti merita macar o informare corecta.

Vanzare buna!"


Daca ar raspunde, ar fi o premiera! Am mai patit chestii similare si nu m-a bagat nimeni in seama.

@ hoinar - probabil ca n-are de ce sa-mi fie rusine... dar asta nu ma opreste sa-mi fie!

sicora fabian a spus:
Ia-o si tu ca pe o recunoastere a valorii . . .
A dreaq recunoastere...
 

DracuMic

Member
Oricum noi stim ca tu de acolo l-ai cumparat .!!! :rofl:
Si ca magazinul in cauza e al tau dar nu vrei sa recunosti..

:mrgreen:
L-as cumpara eu daca tot e de vanzare, am ghiveci cu HDReady pentru el.!!!
 

pork

Member
Intr-adevar probabil n-au sa raspunda, dar n-ar fi rau macar sa schimbe macar poza sa nu mai induca in eroare.
Insa stiu ca tu de obicei aveai copyright pus pe poza...asta ti-a scapat.
 
Sus