Ce veti face?

marq

Member
Marius poate nu se va inchide si vom iesi la o suieta :petrecere: suitele lasa-le pentru melomanii care merg la filarmonica.
 
Cu parere de rau vad ca se inchide acest forum, foarte rau, dar Cornelia stie mai bine.
@Danero, Romania Bonsai Forum nu este un chat, e un forum in toata regula, nu doresc sa fac reclama, am vrut doar sa precizes acest fapt.

Vasile
 

marq

Member
E cam colorat acel forum (probabil iti ofera mai multe skinuri dupa crearea contului).
E bine ca sunt alternative... e rau ca nu exista un loc comun unde sa se intalneasca toti bonsaistii, 2-3 pe ici, 2-3 pe dincolo, ... din care 1-2 sunt peste tot.
egradini e bun ca in lipsa de discutii pe tema bonsailor mai gasesti si altceva legat de plante.
Eu unul m-am saturat sa-mi tot fac conturi, ro-bonsai si asta si e suficient, restul lectura.
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
popan vasile a spus:
Cu parere de rau vad ca se inchide acest forum, foarte rau, dar Cornelia stie mai bine.
@Danero, Romania Bonsai Forum nu este un chat, e un forum in toata regula, nu doresc sa fac reclama, am vrut doar sa precizes acest fapt.

Vasile
Nu gasesc categorii asa cum sunt la cele format phpBB

O sa vad ce si cum , gasesc eu usa de intrare :rofl:
 
Danero, o sa vezi ca e usor de folosit,exista doar o singura usa :),principala, intodeauna a fost bine venit toata lumea . Si serios spun ca-mi pare rau de acest forum, pacat ca sa ajuns la asa ceva.

Vasile
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Vasile , inca nu se stie , e mare pacat dar cum spunea cineva ....life goes on!

O sa rasfoiesc zilele astea ca tot ne prisosesc liberele si ma voi alatura

Oricum , nu e niciodata doar ala sau asta , de ce nu si ala si asta. :D
 

angela draganoiu

Active Member
Eu ........... mi-e tare greu dupa atatia ani, nici nu mai stiu cati. aproape ca nu mai pot citi sa scriu nici nu se pune problema. asa cum spunea cineva mai sus Cornelia stie mai bine ce face si ii urez mult, mult noroc in continuare ........... cred ca o vreme nici nu voi mai citi in alte parti, de scris nici atat, iar de inscris pe alt forum este exclus.
Prieteniile care s-au legat aici raman in ciuda faptului ca forumul se va inchide, sigur e mai usor sa "conversezi" din fata pc-ului. Dar asta e.
Va doresc numai bine.
 
Sus