Ce planta este?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lili

Member
AbraMack a spus:
Gabiuta... mi-as fi dorit sa am atatea ... Oricum, pana la sute de passiflore si fucsii... eu ii multumesc INCA O DATA sincer si raman la bere (sau hai un lichior)... Asta daca mere... daca nu... gasim noi ceva! :rofl:
:rofl: :rofl: Fomeie, stai linistita!!!!.....e suficient si numai sa ne cunoastem :D Eu aveam pregatit pentru tine (urma sa vi de Craciun, sarbatorile de iarna)....niste mici grasuti (lithopsi )....dar cum tu nu ai mai dat vesti :?: ... au plecat in alte parti :hug:
Data viitoare....stai pe pace !!! ...te taxez eu :wink:
 

AbraMack

Member
Pentru mine???? Lithops-i? Esti sigura? Adica e vorba de mine? Eu nu stiam nimic.,.... adica nu aveam nici cea mai vaga idee.... Nu m-a anuntat nimeni... Am mari indoieli ca e vorba de mine... Eu nu am mai facut Sarbatorile de Iarna in tara de vreo patru ani... :rofl:

Oricum, iti multumesc... Sunt o mare amatoare (si cand zic amatoare chiar asa e...) de suculente si "chestii" grase, fara tepi...

Multumesc inca o data si sa stii ca treaba cu berea ramane in picioare! :oops:
 

AbraMack

Member
Aha, Monicule... pai ce sa zic... transferam discutia asta la multumiri... ca am de ce... Oricum, deja am primit destule de la tine, si am convingerea ca o sa mai colaboram si pe viitor...

Imi cer scuze "Crinului"... ca nu am stiut de lithops-i... Oricum multumiri si o seara faina...


Va tzuc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus