Ce clematite ne dorim?

clematite

Well-Known Member
taia a spus:
Maria, la tine bate vantul de doua ori pe an : de primavara pana toamna si de toamna pana primavara !!! :rofl: :rofl: :rofl:
Exact, si cu 2 viteze, tare si foarte tare. :rofl:
Mi-a rupt sera de policarbonat de 3 ori. :cry:
Am facut-o asa de bine, a patra oara, ca a rezistat si la cod portocaliu de vant. :rofl:
Dau lectii la cine doreste. :rofl:
 

cistele1

Member
Mmmmm, mi-am luat deja din ianuarie biletele la expozitia de la Chelsea de anul asta :dans:

Ai venit cu ceva de acolo?
 

clematite

Well-Known Member
cistele1 a spus:
Mmmmm, mi-am luat deja din ianuarie biletele la expozitia de la Chelsea de anul asta :dans:

Ai venit cu ceva de acolo?
:oops: E o poza de pe site-ul lor, nu am fost. :D
Dar ma duc duminica, aici, este o mare expozitie la Lodz :visator: .
A mai fost una acum 2 sapt., dar era prea departe. :(
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Daca Geo o vrea..apai nimic nu o opreste :) O tine in ghiveci si tot o ia.Nu?? :)

Ce mare scofala mai Geo pentru tine ;-) ?? Scoti niscaiva zloti (nici nu-s multi la valoarea ta :D ) din buzunarul cel ascuns din pardesiu si cumperi frumusete de clematita.
Am dreptate??? :mrgreen:
 

clematite

Well-Known Member
Gabiuta a spus:
Daca Geo o vrea..apai nimic nu o opreste :) O tine in ghiveci si tot o ia.Nu?? :)

Ce mare scofala mai Geo pentru tine ;-) ?? Scoti niscaiva zloti (nici nu-s multi la valoarea ta :D ) din buzunarul cel ascuns din pardesiu si cumperi frumusete de clematita.
Am dreptate??? :mrgreen:
Asa e! :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
Na cu temperatura ne descuracam o pu n linga scara unde este caldut de la centrala are unde sta ..maruntii ii gaseim cind e vorba de flori ca si d-l Pipi a capatat mania florilor si nu ma mai :pumni:
 

clematite

Well-Known Member
geodezia a spus:
Na cu temperatura ne descuracam o pu n linga scara unde este caldut de la centrala are unde sta ..maruntii ii gaseim cind e vorba de flori ca si d-l Pipi a capatat mania florilor si nu ma mai :pumni:
Eh, daca l-ai corupt si virusat, ai mana libera :rofl:
 

miki70

Active Member
Gabiuta aia nu merge la ghiveci pt ca face flori pe lemn vechi si creste de 3-4 m. Deci dc o duci la nani tb sa o cobori toata de unde s-a catarat , sa o faci covrig si sa o duci la nani :) Dc o tunzi/ingheata partea aeriana nu vezi flori, exact ca Montana Rubens.
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Miki ,multumesc,esti o draguta ca de obicei dar........explica-i lui Geo nu mie ca eu nu vreau asa ceva.... :rofl: si nici ca imi pasa de care este :) nici ca ingheata....nici ca se invirte :mrgreen:
 

geodezia

Well-Known Member
vad ca are politica pasiiflorei ca si aia isi usuca frunzele iarna si lastareste in primavara
acu daca o gasesc o gasesc vad eu cum ma descurc cu ea ca mai am si o tunganica de o tin in casa ..
 
Sus