Bursa transporturilor

D

dyayzh

Guest
baciudibaciu a spus:
Am deschis acest subiect din dorinta de a da o mana de ajutor celor ce doresc sa trimita - primeasca mici pachete .
Eu intind o mana de ajutor in acest sens colegelor si colegilor de pe forum,deoarece umblu des si de regula mult prin tara,iar vara prin strainezia .
Daca nu am postat unde trebuie ,cu toate ca nu vad un alt loc,rog onor-adminu' sa mute acest topic acolo unde trebuie cu rugamintea sa nu imi taie capu'
Deci : Astazi 16-02-2011 plec spre Constanta ,de unde revin in Bucuresti vineri sau sambata .
doritorii ma pot contacta -din pacate doar la telefon 0744 280 320
ps. nu am absolut nici o pretentie materiala sau de orice alt fel .fac asta doar din dorinta de a ne ajuta !
multam fain
 

malisia

New Member
re

multumim pt ajutor ,draga mea ...rar mai intalnesti .. asa oamnei cu suflet mare ...esti o scumpica
 
Astazi plec spre Targu Jiu !
Duminica dupa ora 14 plec spre Bucuresti .
telefonul este acelasi - de fapt numarul ,ca telefonul in sine s-a imbolnavit de deces :cry: si acum folosesc un rampandul :x
 
imi cer iertare ca raspund cu intarziere, dar mai bina mai tarziu de cat niciodata .am avut ghinion si am suferit un accident -casnic destul de dur la mana dreapta, care m-a tinut departe de taste si in general de "lume"
Cu mare placere voi anunta fiecare plecare ce o voi face si care va dura macar 2 zile
 
De astazi pana marti 23/09 voi fi in Gorj la Runcu . Daca doreste cineva sa trimita spre Bucuresti ceva ma poate suna si vin in Tg.Jiu.
vin si pentru 30 minute de vorbe :D
 

ovidiu1964

Member
esti tare, toata stima pentru ceea ce faci, tine-o tot asa poate din exemplul tau invatam si noi ceilalti sa fim mai buni
 
Marti sau miercuri voi pleca spre Moldova .Nu prea sus dar...daca exista doritori pana la Borzesti pot duce cate un pachet
 
sicora fabian a spus:
Abea acum am catadicsit sa ma uit si prin acest topic . . .
Felicitari, dibaciule, pentru consecventa si rabdare! :D
Dehhh !
Asa sunt OAMENII de la o vreme incoace.Mai rabdatori.Cat despre consecventa, asa am fost mereu !
O precizare ca poate nu stie lumea : Borzesti este langa ONESTI -jud Bacau
 

maresmarian

Member
vine cineva maine bucuresti -> brasov ? ar vrea cineva sa imi trimita o punga cu pesti din zona berceni, bd alexandru obregia.
 
maresmarian a spus:
vine cineva maine bucuresti -> brasov ? ar vrea cineva sa imi trimita o punga cu pesti din zona berceni, bd alexandru obregia.
Nu am avut acces la net,asa ca nu am vazut mesajul tau .Imi pare rau ,ca am trecut prin Brasov si ...
cele bune
 

maresmarian

Member
tot nu am gasit pe nimeni, cu zapezile astea cam greu printre cunoscuti. daca mai aveti vrun drum in curand bucuresti brasov ...
multumesc.
 

pupu

Member
salut baciule, daca in viitorul apropiat (intr-o luna, sa zicem) vei avea drum pana la Craiova, te rog frumos da-mi si mie de veste.

nu este urgent si nu as vrea sa te stresez prea mult.

multumesc frumos!
 
Sus