Buchetul de week-end

sorina

Active Member
z

Nutico, chiar vreu sa te " tentez " poate asa :) ne mai vedem si noi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Se pot face multe aranjamente pentru sarbatori,timp sa avem.Dragut foc iepurila.
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
E facut de manutele ei si daca te uiti in album la ea,vei vedea ce minunatii a mai facut!E o adevarata maestra!
 

sorina

Active Member
iudit a spus:
E facut de manutele ei si daca te uiti in album la ea,vei vedea ce minunatii a mai facut!E o adevarata maestra!
Merci de aprecieri Judit.
Ma bucur ca va plac .
In album sunt doar o parte , pina acum am lucrat 50 de animalutze , si aranjamente in acest stil :)
inca mai lucrez si am o gramada de idei si idei.....
 

sorina

Active Member
P

Violeta B...... poate la anu`..... cereri sunt dar trebuia sa ma pregatesc cu mai multe produse din iarna si sa am un stoc deja facut, ca altfel nu cred ca fac fata :eek: :cry:
Tocma v-a cerusem sfatul nu mai stiu la ce rubrica in acest sens si am fost sfatuita sami scot o autorizatie de la primarie sai sa vind aceste produse si in tirguri ... etc .
Asa voi face dar trebuia sa ma fi gindit mai din timp pentru anul asta .
Daca le-ati vedea pe VIU sa vedeti ca sunt intr-adevar frumoase si unice in Romania .
 

sorina

Active Member
cosulete cu flori taiate




in cosuletul rosu este Eustoma alba si Gerbera rosie , iar in celalalt crizanteme alkbe si trandafir Aqua roz
 

sorina

Active Member
a

Pentru toata lumea care sarbatoreste in stilul meu va daruiesc din tot sufletul un iepuras de agatat pe usa si un aranjament inedit cu Iepurasul care va aduce flori si va urez HRISTOS A INVIAT
 

mihai63

Member
Pot spune ca ai o imaginatie de invidiat si maini de aur :clap: Ma gandesc : totusi de ce nu iti deschizi un magazin?Cred ca ai avea succes.
 
Sus